Bazar pt ALEX (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

M-am intalnit astazi dimineata cu Anda141 si am luat produsele pt mine, inapopescu, lighty si buburuzica2005. Din pacate celelalte ati scris mesajul dupa ce ma intalnisem eu cu ea...
Am primit de la anda141 si 20 RON pt achitarea produselor adjudecate de ea in care a inclus si 2 RON donatie.

Inapopescu, ma suni si stabilim cand si unde ne vedem. S-ar putea sa fiu la mama in zona Diham, dar nu stiu exact. Vorbim la telefon inainte, eu oricum am sa iau produsele tale cu mine.

Diana Mirela, banii trebuie depusi pe numele titularului de cont ...nu cred ca se poate sa fie trecut si imputernicitul dar oricum banii ajung la mine si cum ii vad in sold te trec la achitate.

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monbb1 spune:

Penelopa15, ti-am trimis PM sapt.trecuta cu datele mele. Ma contactezi tu cand vrei sa ne intalnim sa-ti dau produsele adjudecate de tine.

monbb1 & Sebastian (04.11.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

Anda merci mult pt pantalonasi

http://community.webshots.com/user/inapopescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monbb1 spune:

Pun la bazar

Borcanas, mancare pentru bebe peste 5 luni, Bebelac - mixt de legume + cutie lapte praf Bebelac (700g) pana la 1 an = 10RON

Altfel, stie cineva cum se simte Alex sau e un alt subiect cu vesti despre el?

Monica si Sebastian (04.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

M-am intalnit astazi cu inapopescu si i-am dat hainutele si mi-a achitat 22 RON
M-am intalnit si cu lighty si i-am dat si ei hainutele si mi-a achitat 15 RON.

Monbb1, exista un subiect deschis la Parintii intreaba, parintii raspund legat de Diabetul zaharat la copii unde scrie si Ana_miti despre Alex si mai e unul la aceasta sectiune (Teste de glicemie pt un copil bolnav de diabet).



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monbb1 spune:

Merci roandre, o sa citesc acolo.

Am uitat sa precizez ca ambele produse Bebelac expira in noiembrie 2006.

O zi superba la toata lumea

Monica si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

licitez 558 - 10 ron

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_a spune:

licitez pentru 558. Borcanas, mancare pentru bebe peste 5 luni, Bebelac - mixt de legume + cutie lapte praf Bebelac (700g) pana la 1 an, exp nov 2006 (monbb1) - 130ron
Si as vrea sa intreb daca 045. Solutie de sterilizat la rece mai este in valabilitate dupa desigilare si daca e din aceea de la chicco
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

In sfarsit am reusit si eu sa depun banii(am pus 100mii..50mii din partea mea)...o sa apara numele sotului caci mi-am uitat CI-ul acasa.
Sorry de intarziere,dar am avut numai peripetii cu banca asta,ti-am explicat pe pm.(mai ca era sa nu reusesc nici acum ca nu gasea contul, de ma gandeam ca gresisem io ceva..)
pupici.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Licitez: 548. Pantaloni fetita 70 % bumbac,30% lana, ptr.3-4 ani (inaioana, e la anda141) - 10 RON

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput