Mamici casnice (19)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

forumul merge super.
Dana,senx pt. videoclip dar l-am vazut.Il dau la tv.Ti-am spus ca acum sunt la zi cu ce se intampla la voi

osna,vazut retzeta,placut,notat si poate cand voi avea chef voi executa

Flavia,vad ca fetele nu prea sunt incantate de ideea noastra cu intalneala...

eu am avut vizita dimineata.A venit o prietena la cafea si abia acum dupa pranz a plecat.Am vorbit si noi asa,ca fetele!

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

asa e! nu-i lucru curat: MERGE FORUMUL BINE!

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

beyy dar zici ca-i racheta asa de bine merge.
Cat ai clipi se deschide pagina.Nu se poateee...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Am o "alta" mare problema: sunt tare pofticioasa!!! Nu stiu ce sa ma fac! De slabit am slabit dupa nastere(binenteles in timo de 6 luni), dar sunt sigura ca as putea si mai mult daca nu m-ar trage pofta asta in jos...
Mi pofta pe orice... parca as fi insarcinata, Doamne feri!!!
Osna, spun-mi te rog cum stai cu pofta? Macar tu ai o adevarata explicatie ca esti insarcinata...Iti doresc sa ai o sarcina usoara si linistita, iar bebelul sa se nasca sanatos...


adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

adriana te dezamagesc.inainte de sarcina mi se lasa la orice..poate nu ma crezi dar si la paine cu untura.acum nu mai am pofta de nimic.intr-o seara,cred ca saptamana trecuta as fi mancat ceva rece,m-am simtit cam rau si mi-a luat sotul inghetata.in rest...e o placere sa mergi acum cu mine in magazine.nu vreau nimic sa vad.

sunt curioasa daca dupa ce nasc imi revin iar poftele.
multumesc de urari.si tie sa-ti creasca copilul frumos si sa va aduca numai bucurii.cat are acum?

15




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Wau, vrei sa spui ca nu ai pofte? Esti o fericita, draga! Ma tentezi sa o pun de-o sarcina!!!
Andrei are sase luni, maine e ziua cand implineste sase luni...
Draga mea nu-mi iese gandul de la tine: auzi sa n-ai pofte!!! Esti prima la care aud asa ceva!!!Ce sa mai zic: sa fii sanatoasa!!!
Ai fost la eco sa vezi ce este bebelusul? Ca ma facusi curioasa!!!

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Am incercat mai devreme sa trimit un mesaj si imi tot aparea eroare, ca nu pot posta alt mesaj mai repede de 60 de secunde. In fine... Mai aud pe altii ca se plang ca le apar mesajele pozitionate mai inainte decat in mod normal.

Eu am trecut sa va urez noapte buna. Noi am stat in curte cam 3 ore, spre deliciul Dariei si speram ca si maine va fi vreme frumoasa sa putem repeta figura.



Geani si Daria(03.04.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Noapte buna, fete!

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Au plecat si musafirii mei, puteti vedea piticii cum s-au distrat aici , aici , si aici , si pe Sara cum se relaxeaza dupa ce a facut pe gazda :)

Nici eu n-am avut pofte cat am fost insarcinata, de fapt oricum in primele luni n-am putut manca nimic in afara de perfuzii, apoi efectiv ma rugam sa am si eu o pofta, numai sa pot manca ceva. In schimb de cand am nascut a inceput sa imi placa ciocolata cateodata:)

Svetlana sa ne arati si noua canapeaua :) Sa o stapaniti sanatosi.

Miha ti-am vazut pozele care le-ai pus acu, ce mare s-a facut Amalia si ce i-au crescut pletele Aia sunt puisorii vostri? Si acvariul cu pesti imi place

Geani voi stati la casa de zici de curte?

Adriana La multi ani pt Andrei, sa creasca mare, mancacios si sa fie vesel :) eventual sa doarma si linistit toata noaptea:)

Corina tinem pumnii sa se termine cat mai repede greva asta. Nush de ce aveam impresia ca doar in Ro se pot intampla din astea...

Dana te dadusem disparuta:) Bafta la plimbari

Cami las ca pana la vara le convingem pe toate:)

Si eu am boala asta a cumparaturilor care ma scoate din starile aiurea cateodata, doar ca nu suport sa merg singura la cumparaturi. Am o hiba:)

Alina unde esti? Sau tu vi sa dai stingerea?:)))

Cred ca ar cam fi cazul sa ma duc

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Imi place mult de Sara, Flavia! Sa stii ca ai o fetita frumoas! Dar probabil ca stii!!!
Mai, eu iar sunt "la datorie"!
merci de urari, Flavia!

adriana

Mergi la inceput