Cluj rulz! (41)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns machetutza spune:

fetelor , am revenit si eu dupa un secol!!

am motiv serios de absentza: in urma cu o saptamana a venit, din Spania, fratele meu si sunt foarte happy; ne vedem o data pe an; Lucian e topit dupa el si il urmareste prin casa tot timpul.

Mariana: nu sunt suparata pt. poze, Doamne fereste! chiar te tzuc si imi cer scuze ca nu am mai luat de loc legatura cu tine!! mai vb si sper sa-ti mearga bine la Bucuresti!

Cristiana sanatate multa Teodorei!! si Lucian a trecut printr-o viroza de acest tip cu febra foarte mare, numai ca noi am primit si luat antibiotic!

Stanca - iti tin pumnii pt interventia de marti si iti doresc succes cu noua bona!!

Creola - asa este noi ne stim din vedere de la Calvaria! eu m-am intors la slujba de vreo 2 luni si acum Lucian iese cu bunicul la plimbare, de aceea nu ne-am mai vazut in ultima vreme. ii doresc printesei tale multa sanatate!! sa stii ca eu o cunosc pe dr. Daniela Pop-Vornicescu; am fost pacienta ei si e un medic bun!

Roxana - distractie placuta si sa te intorci cu fortze proaspete!! Serban cu cine ramane?

Raluca scumpa, ce harnicutza esti tu!! ma gandesc ca nu ti-e usor sa pui la "rand" o casa si numai de una singura! sa mai fii si mama grijulie pe deasupra!! pupici Stefaniei!!

Svety sa stii ca si sotul meu a fost metalist , cu plete! eu am fost depeche-ista si visez sa ma duc la concertul din luna iunie! sa vad daca imi iese! sunt si eu fan gatit-la-ore-tarzii! cum lucrez, dupa ce il culc pe Lucian -dupa oars 22 - ma apuc sa fac de-ale-gurii pt ziua urmatoare, asa ca ma apuca, de multe ori, ora 00 la cratitza!!

Oana succes in cautarea de job nou!!! mh,mh ,mh mi-ai facut pofta cu clatitele si am trecut si eu la tigaie!

Florina cum esti??? ma gandesc la tine ...

m-am intins la vorba! ma intorc la munca.
va pupalesc pe toate celelalalte fete-cucuiete!


Simona, mama lui Lucian
pozele lui Lucian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Svety si machetutza!

Serbanica e acom pe oala si sora mea exerseaza litere cu el ... cu tablita aia magnetica...saracul copil, e derutat...

Cat noi lipsim sta cu maicamea, in schimb in weekendul asta il ia socrumio...

Aaa sa vedeti gagici, circula in Cluj zvonul cum c-as fi gravida...acu c-am slabit si eu nu stiu cui i-a casunat pe burtica mea... insa bietul socrumio ma intreba de ce nu i-am zis si lui, ca afla de la straini





vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Roxana draga incerci sa ne dai vestea voalat?
distractie placuta la munte si cine stie dupa relaxare poate in tot zvonul si umpic de adevar.hehe

Svety scumpa ma bucur ca ti-a placut piesa, o sa-ti mai trimit.
am ghicit?"If I close my eyes for ever?"right?cool! a noastra a fost a lui Foreigner "I wanna know what love is"

auzi incerc si eu faza cu pozele:unde apare "introdu mail?"ca-s mai

Creola, degetele micutei sunt in aceeasi pozitie, as vrea sa merg la un ortoped...stiti unul bun?desi mi-e groaza la circul facut de fie-mea la medici.sanatate va dorim si voua.

noi suntem bine cu mucishori amandoua, da asta e!

pupicei

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 8 luni)

http://photos.yahoo.com/thea_alexia

la mare 2005 http://www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0
nasterea papusii :http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Salut gagici!
Mai mare rusinea sintem pe pagina 3!



Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Va invit la subiectu' nou:


http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71889


Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Asa ca inainte sa plec, c-un picior peste prag , Cristiana, incerc sa va zic ca sa nu ramaneti "nelamurite" pana viu, ca nu s-a intamplat minunea si ca e absolutamente imposibil sa se intample pana pe la vara...

Chiar va pup, ne revedem cand ma intorc
Roxa-boxa



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput