Cluj rulz! (41)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Boca Daniela spune:


Creola , mi-ar face placere sa ne intalnim in parcul de la Minerva cu piticii si sa ne cunoastem, imi pare rau de fetita ta ca a facut febra, sper ca nu-i bolnavioara .Cand se simte mai bine si vrei sa ne intalnim imi zici, ok?
Si eu sunt cu inima franta ca Alexut s-a simtit rau azi, a plans aproape toata ziua de nu a mai avut voce,nu a mancat nimic,nu a dormit deloc de dimineata pana seara,nu stiu sigur dar cred ca-i ies dinti ca asa roade suzeta si saliveaza,febra inca n-a facut , dar mi-e tare groaza pentru noaptea asta .Sper ca o sa se linisteasca si o sa doarma.
Va doresc sanatate si pentru toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Ciao fetelor, am revenit...nu pentru mult timp.

Oana, imi pare rau ca n-a iesit. Eu si daca eram available tot nu puteam veni, a facut Serban febra asta noapte 40, am crezut ca leshin iar! Acu n-are nimic, cred ca a fost de la canini, mititelul, sa vedeti cum ardea si icnea si spunea "ade mami, ade" ade = arde... si el spune arde si cand il doare, ca nu stie sa faca diferenta...



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

CRISTIANA, Dirty Dancing e filmul meu de suflet. Si eu l-am vazut de sprezece ori. O prietena avea caseta cu coloana sonora dar banda era rupta si mi-a dat-o mie. Am reparat-o si mi-e tare draga. Cred ca are 10 ani.

Dani azi a fost tare marait. Dar a adormit la soare si sa-l vedeti ce bronzat! Toata lumea se mira...normal ca am iesit zilnic.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

...inca una si ... poate ma duc sa ma culc!

Cristiana, de obicei delegatii astia, mai ales din Olanda, vin cu lista deja facuta, putin probabil sa trebuiasca sa te ocupi si extra profesional de el, parerea mea...poate o masa la pranz asa, dar seara, te lasa in pace, mai ales daca afla ca ai copil mic...sunt de treaba, eu asa experiente am cu olandezii ce vin pe la noi...

Dirty Dancing...frumos film...eu m-as uita de 18 ori si la asta si la Ghost ... in schimb, filmele preferate sunt lacrimogene rau, nu m-as uita nici macar a 2-a oara la ele (Could Mountain si English Pacient)

restul bebelushelor?

noapte buna!
Roxa



vidiazni, ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Deci sunt singura la post...atunci ma duc sa dorm.
Sa va fie rushine ca nu ati fost la Tuchi. Ati lasat-o pe biata fata cu clatite...banuiesc ca deja s-au mancat.

Sa ma invatati si pe mine sa fac pagina noua. Copiez pur si simplu? Pot si sa editez. Am vazut ca am chestia de editare si de stergere. da de ce, nu stiu.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

neata
desi e un fel a spune la vremea de afara.

pe mine ma apuca toti dracii gandindu-ma ce noroi cat casa e la santier la noi si nu putem face nimik.

in plus mai am un stress, am vazut la Theiutza ca i se incaleca doua degetele de la picioare la ambele picioare.asa ca m-am panicat de dimineata si ma gandesc cat e de grava problema.

apropos de filme, da si eu mai am filme de suflet tare triste-clar Pacientul englez la care am plans zdravan, Out of Africa , podurile din Madison County sau Vanatorul de Cerbi sau Alegerea Sophiei sau Iubita locotenentului francez-cam toate in care joaca Meryl Streep pe care o ador. Michelle Pfeiffer si Diane Keaton imi place ff mult.
dar e clar ca imi plac si comediile care destind ca Tatl Miresei sau American Pie.usurele da dragutze.

Svety ai citit ce metalista sunt?daca imi dai un mail iti mai trimit cate o piesa metal de suflet.

pupici


Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 8 luni)

http://photos.yahoo.com/thea_alexia

la mare 2005 http://www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0
nasterea papusii :http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Buna dimineata,
Stiti cumva vreun dermatolog bun ?Va rog ,daca stiti,ajutati-ma cu un nr de telefon sau o adresa.
Sarah toata noaptea mi-a facut febra ,pana la 38,7,i-am dat Nurofen dar degeaba,iar besicutele au devenit bubite si s-au extins in zona fetei.....daca nu ma insel una i se face si in capsor.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steaua spune:

DANA (CREOLA), stiu de dna dr Daniela Pop. Are cabinet la Medstar, str Mehedinti nr 1-3, tel 571184. Program marti- joi 15-19. E foarte draguta. Trebuie programare, da incearca azi, ca poate are liber. Pe altcineva nu stiu.

Corina & Alex (11 iulie 2005)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Corina,multumesc pentru raspuns si promtitudine.Acum fug cu ea si la pediatru fiindca vreac`sa ne vada si ea

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Ieri am facut niste analize pentru laparoscopie(uzuale).Mi-a iesit colesterolul foarte mare si glicemia indica ca am diabet.Azi am fost sa le repet la alt laborator la care am platit.Pe cand ma bucuram si eu ca am reusit sa fac niste analize gratuite astia imi zic ca mai am o vinere si-s gata.

Asa ca fetelor nu va faceti anlize la MEDSTAR!

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput