Racusori, la apel! (11)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

hopa, aici si eu
july, pai vrem sa vedem si noi ce mistoaca esti.Cum a fost azi? ai rupt gura targului? Eu cred ca da, ca noi racoaicele putem sa fim sexoase daca vrem. Ba nu. Rectific. Sintem oricum.
Sper ca sinteti de acord cu mine nu?
Mire,consortu, face bine mersi, e ca o floare...zburda, n-are nici pe D.Astept sa se hotarasca la...cutit.
Piatra are sigur 100%, ca i-au depistat-o acu 5 ani la un eco si de atunci i s-a spus...CUTIT.
Georox, la amandoi.
cookie, iti doresc si tie un inceput de sapt. ca si al meu, adika...azi n-am lucrat ninik.

P.S.
Am primit invitatie la Bucuresti la targul constructorilor pe joi, dar am refuzat ca n-am chef de deplasari. Mirela,ce misto era sa ne intalnim, chiar la asta ma gandeam atunci cand am auzit de Bucuresti. Pleaca Menna, vine Mona. Se potriveste ca tot cu M incepe.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:


io am ajuns pe la 18:30 azi dar a fost mama pe la mine sa manance ciorba mea de burta si i-am facut si papanasi. tare buni au iesit. cam putini
am vb nitel si cu July si acum ma duc in pat la tv..si mai apar io-n seara asta p'aciulea.
Mona, daca vii..cu draga inima ne vedem. atat k sa fie mai dupa amiaza sa termin cu sv.
maine dupa amiaza merg sa iau analizele de la sange si sa cer o trimitere pe unde mai am nevoie
va pupacesc..poate mai vin later

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Neata fetele! Deci azi e BIG DAY. Ca sa fiu cu ot am fugit pana la un butic in colt si mi-am luat si o maleta mulata! Asa ca da Mona, racoaicele sunt sexxxxxxiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! Incec sa ma trag in poza.
Mire mai vb si azi! Scuze ca n-am putut mai mult. Da m-ai vazut dormind!
Geo, Cookie
Menna! Treci acasa!
Sa aveti o zi superba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

neata si io.
Menna, inca nu esti la raport?
July, stai linistita.
eu azi o sa plec ceva mai devreme poate reusesc sa-mi iau rezultatul analizelor de la dr si apoi oi mai vedea.
va pup si va doresc o zi minunata

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Buna !

Azi am avut o dimineata plina asa ca va rog sa nu ma dati disparuta.

tuturor ! Si sa va bucurati de ziua asta superba !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Ola Ola back in town my ladies
Ashe deci ...am ajuns aseara pe la 22:30 ,am intrat iute in casa, mi-am pupacit patrupedu' ,i-am aratat ce hainuta de ploaie i-am achizitionat si de "fericit" ce era a fugit sub coltar ,unde e locul lui de ascunzish ...
Apoi m-am despachetat si mi-am deschis pc-ul sa recuperez zilele pierdute de pe forum, iar apoi m-am pus in patuc, ca deh Doamne doooor mi-a fost de casa mea si de patutul meu
Mireeeeee te mananc cu fulgi cu tot! Apo' mai ca n-am avut un soc cand m-am vazut in poza aia cu fata de alcoolica anonim pe care te-am rugat s-o faci sa dispara si colac peste pupaza tot aceiasi poza este supusa modificarilor ,respectiv ochiii aceea gri ?!
Ioi mama (vb ardeleanului) d'apoi daca m-as vedea noaptea, sigur m'as speria de mine
In fine ...fetele mele, tre' sa va spun ca m-am simtit tare bine cu surioara mea M si chiar doresc pe aceasta cale sa-mi cer scuze ca nu am putut sa ne petrecem mai mult timp, caci amandoua nebune cum suntem de mai stateam p'acolo,sigur iesea ceva ce se finaliza cu camasa de forta
Mire dragam
Ps: si lui tumpi care e o scumpa ...putin prea cuminte pt noi
Mona mama si la tine.Ia zi-mi cum ti-a iesit tortul ?! Iti place!? Nu-i asa ca e usor de facut si f f bun !?
De mergeai si tu in Bucuresti, cred ca Mire ar fi fost tare bucuroasa,dar daca ai fi putut venii cand eram si eu p'acolo, ar fi fost demential, CATEGORIC!
Geo sincer imi pare rau ca nu ai putut venii si tu la expo. Si-mi mai pare rau ca nu am vazut mesajul lasat de tine dupa mine,caci na, sigur aveam si pt tine invitatie! Eh, lasa ... sa ne tine Dumnezeu lumea si ne vedem la toamna la aceiasi expozitie
Cookie,July pt voi de la mine ... sexy moms
Ok fetele ... tb sa va las acum,ca am de recuperat munca de birou pt cele 5 zile lipsa
Ne vorbim deseara - in acelasi loc, la aceiasi ora


Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

ola, fetelor
menna draguto, bine ai venit acasa.Ce a facut patrupedul tau cat timp ai lipsit? a fost cuminte?
sa stii ca am avut succes cu tortul. Mi-a iesit suuuper. Aveam emotii ca nu se intareste. Mai fac, asta e clar. Daca mai ai retete d-astea usoare, sint receptiva.

Mirela, nu vin ca n-am chef de deplasari si in plus aproape toate hotelurile deja sint pline.Mai bine stau eu cuminte aici.
July, trage-te odata in poza.
Eu vroiam azi sa ma duc cu tocuri,dar cand am incercat sa-mi pun cizmele n-am reusit ca dimineata mi-s umflate picioarele, asa ca....fara tocuri.
Va las acu, ca am de facut mancare. Vb. later.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Na'seara fetele! Iaca ma chinui sa va pun poze si nu mere! Da tre sa va zic ca am facut furori! Un coleg, nici nu m-a recunoscut!
Menna, bine ai revenit!
Azi a fost o zi super!Rasfatata am fost! Mi-am socat colegii, Hi,hi,hi. Nu-mi mai amintesc de cenad nu am fost asa complimentata! Deci...........sunt in al noalea cer! Am fost si mi-am vazut si mosia. O zi super! A venit primavaraaaaaaaaaaa!
http://community.webshots.com/myphotos?action=showPhoto&albumID=548783973&photoID=2300826630080202473&security=JuIOwO
Na ca am reusit sa pun o poza!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Aoleo nene da' ce se mai trage chiulu' aici ! Grupa mare !
Adunaaaaaareaaaaa
Mona al meu patruped a fost cumintic,ca mi-am consemnat sora la domiciliu si impreuna cu bunica mea,faceau de bone la el
Acu' mi-am scos prima tura de haine de la spalat,am rapid pe a doua si imediat dispar la plimbare cu negrotelu' meu
Haide ca ma duc la plimbare ...pe cand ma intorc,astept condica semnata de 21.03. -seara-

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

buna seara buna seara
apar si io cu scuzele de rigoare
Menna welcome back . si eu m-am simtit la fel de bine cu tine si sa stii ca tumpilica e mai putin cuminte dar nu te cunostea ea prea bine . si azi am iesit putintel cu ea...dar am fost cumintele, am avut discutii serioase domle
July, momosica tare fata
Mona, imi pare rau k nu vii..k uite ma umflu si eu in pene la cat ma lauda menna si la ce "gazda" perfecta ma face sa ma simt
poate cu alta ocazie...
cam atatica pe ziua de azi
nite nite all..

aaaa...menna....imi place sa cred ca a intrebat organizatroru' de mine..of corse
MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput