Racusori, la apel! (11)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Si eu am vazut eclipsa! Daca va spun prin ce...adica instrumentul de vizualizat...o sa
O masca de sudura!
E, mai e vreuna ca mine?
la racusoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

eu n-am vazut eclipsaaaaaaa ... a fost noros la mine
Mire iubitaaaaaaaaaa daca imi faci icoanele maimute,apo' sa stii ca io ma atac
Mona , eu nu la ordinea numelor m-am referit ci la modul de "strigare"

vreau pozeeeee , macar poze sa vad de la eclipsa asta
Ma duc sa fac mancare,sa nu-mi piara lacrimile insarate asa pe degeaba

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Fetele, trezireeeeeaaaaa!
Nu v-a facut nimeni cafeaua?
Sper sa fiti bine cu toatele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Neata fetele! N-am reusit sa intru ieri. Am avut o zi infernala. E suficient daca spun ca m-am trezit la 4 si am reusit sa ajung in patul propriu pe la 2 azi noapte? Acu m-am trezit si ma grabesc sa plec la munca.
Geo, hai fruntea sus! Poate isi da seama socra ca aveti nevoie de sprijin si ...............
Eu n-am vazut eclipsa, da nici nu is supi ca n-am vazut-o.
Puop la toate fetele cucuietele. Mai vb diseara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Neata la fete
Eu am intrat in paine de dimi si de abia acum am reusit sa intru sa va salut si sa va
Mire iubileeee merci ...sti tu pt ce
Ieri seara mi-am facut papik ,iar azi stau planton in fata tv-ului sa ma uit la 22 de oameni care fug pe teren dupa o minge
Eu tin cu Dinamo dintre ale noastre echipe de campionat,dar cum nu joaca ai mei ,voi fi impartiala si voi tine cu romanii adik cu ambele echipe ... asa ca HAI

Pupici la fetite

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Salutare!
Dar multi raci sunt pe forum. Ma alaturi si eu voua (daca se poate bine inteles). Eu sunt nascuta pe 2 iulie 1980, dar... mama e pe 23 iunie, tata pe 19 iulie, iar sotu pe 18 iulie, Deci suntem o familie de raci. Sau mai bine zis eram, pentru ca pe 13 ianuarie 2006 am nascut un mic capricorn, Tiberiu. Asta este, trebuia sa-l programam, dar dadeam faliment in luna iulie!

ana sebe + tiberiu
poze tiberiu stefan: http://photos.yahoo.com/ana_sebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaa spune:

Buna si de la mine! Si eu sunt rac (15 iulie 1975), dar sincera sa fiu nu stiu daca fac fata subiectului . Aveti o viteza, mama, mama. Am intrat sa va salut. Ma bucur ca sunt atatia raci (sau racusoare? ).
Va urmaresc cat pot.
O zi buna, fetelor!

poze 1
poze 2

Ramona si Robert (15 ianuarie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Ana si Ramona, bine ati venit!
si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Buna !

Am inceput o zi de munca in forta, dupa o noapte de chinuiala pe canapea. A fost o placere ! Ma mir ca sotul nu a aterizat pe jos pana la urma. A zis ca in noaptea asta coboara la parter, adica pe covor. Poate asa nu il voi mai calari toata noptea pentru a ma duce la baie. A fost foarte interesant!

In alta ordine de idei,mama soacra a gatit ieri pilaf si gogosi ! Dragut din partea ei ! Si bineinteles ca iar a subliniat ce sotie buna si-a gasit baiatul ei ! No comment !

anasebe, ramonaa bine ati venit ! Stiti ca avem condica de semnat nu ?

tuturor ! O zi excelenta pentru ca meritati !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Georox, sa inteleg ca ti-au venit oaspetii?
Pai, mai, ai o soacra minunata, daca se apuca si de gatit!

Mergi la inceput