Unde-mi sint informatziile din profil??

Unde-mi sint informatziile din profil?? | Autor: iren

Link direct la acest mesaj

De-abia acu am vazut ca informatziile mele de la "shtiri de ultima ora" din profilul personal au disparut!! Alea erau sub forma de jurnal, asha ca mi s-au pierdut nishte informatzii la care tzineam destul de mult Intzeleg, mesajele personale le-atzi shters, da cu informatziile din profil ce-atzi avut??

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Vad ca nu s-a invrednicit nimeni sa-mi dea vre-un raspuns, multzumesc pentru atentzie! Precizez ca nu numai informatziile de la "shtiri de ultima ora" sau ceva de genu asta lipsesc, ci shi cele de la hobby shi bio.

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Am citit da' nu stiu sa te ajut, n-am mai auzit de asa ceva pana acum. Ma gandesc la un lucru pe care l-am patit eu, am scris la nume real aia cu wannabe, oanabe etc si cand am intrat sa mai modific ceva dupa aia am vazut ca disparuse aia ce scrisesem io la numele real. De ce asa, nu stiu sa zic:))...poate tot asa patisi si tu.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Este adevarat ca am facut o modificare care afecta aceasta functionalitate. O sa ma uit in weekend ce s-a intamplat si daca pot sa pun lucrurile cum au fost

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Oanabeu shi admin, multzumesc.

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

acelas bai e si la mine http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71440 si am inteles ca se lucreaza la problema. Dar la paginuta personala de la DC se poate face ceva, nu imi da voie sa schimb nimic, nici poza nici inf eronate ce sunt acolo ca trebe sa nasc prin 1800 si ceva .
O zi buna [flo



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
Opere de arta



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Io nici nu poci sa-mi mai modific ceva la paginutza, ca-mi trinteshte ca tre sa fiu membru desprecopii.com!! Da neaparat

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

si ale mele au disparut tot asa, imi facusem un mic jurnal Offff n-as vrea sa aud ca s-au pierdut Va rogggggggg!
Tocmai pentur ca am considerat ca aici e loc sigur le-am pus



Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

na, ca am gasit...
de la Admin zicere:
" [...]
2. Ce s-a intamplat la profilul personal a fost un accident dar ATENTIE: Datele nu s-au pierdut! Mai mult cred ca maine o sa reactivez campurile care le-am sters (numai din interfata grafica)

3. In ceea ce priveste viteza forumului am oarecum vesti bune. In sensul ca:
- am cumparat un server nou
- astazi serverul a fost instalat la provider si configurat sumar

In zilele care urmeaza o sa-l configurez si o sa-i dau drumul dar cred ca o sa mai dureze o saptamana. Motivul: Lipsa de timp...

Deci va rog sa mai aveti un pic de rabdare si lucrurile o sa se imbunatateasca. Mai mult, probabil ca in maxim 3 luni o sa renuntam la forumul actual si o sa va punem la dispozitie un nou forum (mai rapid, mai multa functionalitate, mai bine structurat)"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71422" target="_blank">aici



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Da io nu vreau sa se skimbe formatu, ca-mi place asta!

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

se va schimba in bine, ne vom obisnui si cu noul forum si-l vom indragi r/d...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA

Mergi la inceput