Clubul nurorilor (21)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by cherry22

In ultimul timp sunt cam aeriana, poate din cauza ca sunt foarte entuziasmata ca ne-am pus pe facut si, culmea, eu cred ca va aparea "din prima".




Ce faci soro? su tu te pui pe facut copii? Ce v-a apucat pe toate? V-am facut.....pofta? Hai , bafta si spor la ... treaba...

18+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

Andreea,ai grija de tine!
Data viitoare cand mergi la medic ai grija sa nu mai astepti la rand.Trebuie sa ai prioritate.Ti-am mai povestit cum am procedat eu.Oamenilor nu le pasa ca esti insarcinata si te simti rau ,asa ca trebuie sa scoti tupeul la inaintare.



Cand am mers la medic nu ma simteam rau. Nu aveam nimic in afara de faptul ca ma ustura gatul. Absolut nimic. Medicul de familie are program miercurea de la 2 la 4 cu femeile insarcinate, dar sunt foarte multe. Asa am preferat sa merg joi dimineata stiind ca nu e multa lume. Cum iti spuneam nici un semn ca m-as simti rau....Nimic. M-a luat brusc.

18+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Moamaaaa,ce inghesuiala ,pe aici,la facut copii!
Bravo fetele!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

diadaniela, sa stii ca din pacate ai dreptate cu faptul ca trebuie sa iti aperi drepturile cand esti insarcinata. Mama mi-a povestit ca era insarcinata cu fratele meu si un nene a vrut s-o ridice de pe scaun in tramvai, sa-i cedeze lui locul (era mai in varsta vezi Doamne), ca sa nu mai spun ca mama era singura femeie din tramvai si insarcinata pe deasupra...

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gata fetele, v-am ca plec dincolo, la fostul job ca am ceva de lucru pe acolo si apoi direct acasa sa termin curatzenia pana vine iubi de la scarbici.

Va doresc un week-end cat mai frumos!

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Ati vazut tragerea la sorti pt semifinalele UEFA? Steaua va juca cu Rapid. Incredibil!!!

18+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Asa-i Andreea, acolo ma uitam si eu si parca aveam o presimtire. Macar vom avea o echipa in semifinale, fie ca cei mai buni sa castige (adica Steaua:))

Fetelor, ati intrat deja in week-end?:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Am vazut tragerea la sorti, sunt foarte suparata, cred ca a fost ceva facatura, ca sa nu avem doua echipe romanesti in semifinale. Asta este, mergem mai departe.
Andreea, mi-ai facut o de facut bb, mama, mama .
tie si lui bb zvapaiat.

Alynutza, spor la treaba!

Dana

Razuca, cred ca va veni primavara, caci sunt prea . Las' ca o sa ai o nunta super, ai sa vezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Andreea ai grija de tine si de bb dansatorul.

marinar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Salutare fetele...semnez si eu condicuta pt. schimbul doi...se vede ca sunt de doua ori mamica iar copiii imi ocupa mai tot timpul...incerc sa fac zilnic prezenta caci imi sunteti tare dragi!Fanaaa,tu pe unde esti?
Andreea,o patzisi,bine ca nu a fost ceva mai grav dar trebuie sa depistezi problemele din timp,fa-ti o serie de analize si vezi ce s-a intamplat,unde a fost problema!
Nadia,sanatate multa soacrei iar tu esti de admirat...
In seara asta se va intoarce,in sfarsit,fratele meu acasa,a fost plecat in Irak timp de 6 luni si mi-a fost asa de dor si frica...maine il vom vizita si ne chefuim tot weekend-ul
Va pupik pe toate si sa aveti un weekend minunat!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput