Constanta la apel! (69)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna dimineata!
Anderra, felicitari pentru permis...
Sanzi, super pozele, am "luat" o portie de State...David chiar s-a grasunit, mancare buna, dehMi-a placut poza cu David pe bicicleta, pe o alee langa casa...atatea flori, asa de frumos, e superb! Doamne, cat de ingrijit si de curat e in alte tari, iar la noi in Ro e noroiul cat casa!
Alina, succes daca v-ati hotarat sa "treceti la treaba", sa fie cat mai curand.


Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

buna dimineatza!
taxa de permis era vreo 500000 de lei.
v-am zis ca ege nu dormea noaptea,se pare ca-i ies dintisorii de sus.
azi noapte m-am trezit doar la 4 si la 7.ma simt de parca am dormit o noapte intreaga.
e innorat azi desi e cald .
nu va zic ce3 ma amuz cu ege cand o vad cum isi duce piciorusul la guritza.dimineataza cand ma trezesc o gasesc fara sosete sau daca le are le are ude)))
daca vreti sa vedeti poze cu ege si andreea esca va invitam sa le vedeti la albumul de 5-6 luni

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Anderra , felicitari pentru permis ....
Si buna dimineata si pupici tuturor!
Cristina , ne vedem azi ?

Offfff , de ce a trebuit sa se schimbe vremea ?

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Am intrat sa salvez onoarea "familiei", ca ajunsesem pe pagina 3 - da' cum e posibil un asemenea afront?
Sinzi, mor de ciuda ca nu pot deschide pozele de la voi. Cele de pe yahoo merg bine mersi, dar astea de pe webshots nu vor neam. Mi-o fi lipsind mie ceva?
Noi suntem OK, mergem la gradi, invatam tot felul de lucruri noi, jocuri, cintece si poezii. Alisia e doar un pic ragusita - vremea asta e boala curata, nu stii cum sa te mai imbraci si una-doua te capeti cu niscai virusi.
Pupici si sanatate maxima!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Mada sa stii ca e curatenie...
Acum nu cred ca sunt io paranoia...dar...desi aici sunt mai multe masini, nu miroase asa a esapament ca in Constanta...e un aer mai curat!!!...Cand merg in parc pe jos (fac vreo 15 minute) merg pe langa o strada care e ff circulata si nu miroase!!!...


Gabi, nu stiu de ce nu poti sa vezi pozele...nu poti sa deschizi nici o pagina in webshots??? O sa fac un album si in yahoo...ca tot nu mai am loc in webshots!!!...

Si la noi vremea e ff schimbatoare...hihi..adica de la 30 de grade, maine cica vor fi 26-27...frig de-a dreptul pt astia!!! io de abia astept!!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hello dragelor m-am intors.
vai Gabi asa deci, nu scrii decat daca cadem pe pagina a 3-a? maaaai....reao! ce mai face Alisia? cum e la gradi?
Tatiana voi cum sunteti? ce nazbatii comite gaza la gradi?
Tania, voi?
Sanzi hihihi vreau dovada cu pensionariiii!!! pozeaza-i!
sunt extrem de obosita asa ca va pup pe toate si ne auzim maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Roxa vrei sa ma trezesc cu un baston intre ochii????

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare si de la noi!
Nici mie nu mi-a venit sa cred saptamana asta ca am picat pe pag 3. Asta este. Noi avem program de plimabare si dat in leagane in fiecare dupa-amiaza dupa ce "recuperez" copilul de la bunici. Mai greu este cu intratul in casa.

Sinzi am vazut si noi pozele, sunt super. Aia nu ambaleaza soare la cutii sa-l vanda la noi pe timp de iarna? "Roxa vrei sa ma trezesc cu un baston intre ochii?- Ce zici poti imotrtaliza si faza cu bastonul?
Ege am vazut poza cu vedetele (voi nu Esca) .
Aderra felicitari pentru permis.
Crig cred ca este cazul sa deschizi lista de prtendenti la mana Mariucai.

O seara buna si multa sanatate!


poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna dimineatza!
Urat afara ,brrrrrrr
Abia astept sa se termine si ziua de azi ..oboseala mare la mine ,aseara la ora 19.45 spre rusinea mea am adormit !
Si cand ma gandesc ca nici in week-end nu ma odihnesc ,plecam la Capitala cu treburi .
Va pup si va doresc o zi frumoasa!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata si de la noi.azi e vreme groaznica.maine se anunta iar soare.asa ca azi lenevim prin casa.
fetelor, am fost la cresa nr.5.stie cineva ceva de ea?puteti sa-mi dati detalii?

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput