Constanta la apel! (69)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

neata.
jo, eram sigura ca nu renunti tu la calculator.si eu as fi facut la fel.faianta sa mai astepte.traiasca netul.
sanzi, bine ca david s-a acomodat.cui nu i-ar placea acolo, mai ales cu piscina.
spuneti-mi si mie unde gasesc un magazin de mobila la comanda dar care da si in rate.multumesc anticipat.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza!
ah fetelor ce zi frumoasa! sper sa fi fugit iarna de tot....ca dovava mi-am pus pantofii cei noi....gata, nu mai vreau sa aud de frig!
Jone buna alegere, calculatorul! las ca puneti voi si faianta.
Adriana, imi pare rau dar nu te pot ajuta....
Dana cum esti cu tusea? ai fost la medic?
Sanzi pupici! sa vina net-ul ala mai repede sa ne conversam! si abia asteptam poze sa vedem piscina si sa va invidiem tare de tot!
pupi tuturor....si o zi superba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

'Neatza!
A venit primavara ,cu siguranta !
Roxi ,tu ti-ai pus pantofii noi ,eu mi-am pus fusta si camasa de primavara ,mi-am scoc "fizicul" la vedere .


"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

...he,he, si eu mi-am tras fusta de ieri...si pantofi...
Roxa sa-i porti sanatoasa si frumoasa pe pantofiorii cei noi!
Adriana, in piata Grivitei sunt vreo 5 magazine de mobila, cand intri dinspre I.G. Duca, si mi se pare ca dau si in rate...
O zi frumoasa!

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hahahaha bravo fetelor! asa, sa vnia primavara de tot!
Mada saru mana de urari, is tare mandra de ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Adriana ,noi avem un prieten care are o fabricuta de mobila ,si crede-ma lucreaza exceptional.Noi am facut la el toata mobila pentru Salon si acasa .Are preturi foarte bune .Acum nu stiu daca accepta si rate ....mai tarziu (am nr de telefon la salon) iti pot da numarul lui de telefon ,si vb direct cu el.Sediul fabricutei este in zona Marvimex ,chiar pe strada cu Marvimex .
Pupici.

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


in sfarsit vreme mai buna!ieri chiar m-am distrat cand am ajuns cu mariuca de la gradi am vazut ca i-am dat de dimineata chiloteii pe dosCica se schimba vremea.. haha si asa a fost.De inteles pentru ca dormisem doar 3 ore noaptea si mariuca la 6 dimineata era fresh(neobisnuit pt ea si pt mine
Ne pregatim sa iesim un pic la soare si sa profitam din plin cu toate ca e si un pic racita.Am mai pus poze in albumele noastre .Sunt mai de demult ce-i drept.
va pup si o zi buna!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Adriana , am facut rost de numarul de telefon , deci : ION ( il cheama ) 0720.534.518 , si daca il suni ,ii poti spune ca suni din partea lui Alina si George .

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

multumesc mult alina pentru informatii.am notat numarul si maine il sun.nu este nici departe de mine marvimexul, la 5 minute cu masina, asa ca vad intai ce spune la telefon.
fiquelle,merci si tie de informatii.am uitat de magazinele alea, ca doar de acolo mi-am luat un sifonier.ce vrei, mai uita baba.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutari si de la noi!
Chiar a venit primavara. In seara asta abia am reusit sa o bagam pe Alex in casa, nu voia sa se desparta de prietenii de joaca pe care nu i-a vazut de cateva saptamani.

Roxana sa porti pantofii cu placere si mult timp.
Jone mai ai rabdare sa mai aduni toate "lucrurile utile" adunate in timp? Ce mai face Alexandra?
Crig pentru Mariuca.
Sinziana ai inceput sa capeti bronz de Florida?

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput