Constanta la apel! (69)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ege spune:

mersi fetele

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

ege - la tomis nu mai fac.eu i-am facut alexandrei acolounde zice cristina, numai ca eu m-am dus cu cercei sterili care i-am cumparat de la tomis. au acceptat sa ii faca gauri si nu m-a costat nimik.(asta era acu vreo 10 luni )
succes!

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

buna dimineata!
se vede cu mare parte din noi se duc la serviciu.
eu sunt acum la cafeluta si pe picior de plecare spre eforie.

(nu v-am mai povestit niciun episod din serialul matusa din germania de la craciun a mai sunat de nu stiu cate ori ca sa plecam apoi ca sa ramanem apoi sa plecam apoi sa ramanem si tot asha...acum ne-a zis sa stam macar pana vine ea)

noi tragem tare la eforie.

va pupam


jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza neatza
doamne ce vreme oribila! astea-s babele pe stil vechi (adica rusesti nu nemtesti ) da orice ar fi tre sa se opresca odata ca ma duc cu capu de nervi! am o migrena de ma ucide....si munca de nu mai pot. imi trebuie o vacanta in Palau, ce mai!
Jone f bine ca trageti tare la eforie....sa nu mai stati la mana nimanui. spor!
chiar ca a fost liniste ieri pe aici....sunteti ocupate tare fetelor?
Crix tu ce mai zici? ce mai face Alexia?
Tania cum mai e Bibi la gradi?
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna dimineatza!
Se pare ca vine primavara ,cel putin asa mi se pare mie ,ca este cald afara !
Oricum ,nu cred ca mai avem mult de indurat frigul.
In alta ordine de idei ....cine stie ,cunoaste de unde pot achizitiona o carte ,mai multe despre Managementul Resurselor Umane ..am fost aseara prin librarii ,si nimik ,le intrebam pe vanzatoare si se uitau la mine cu o fata!!!
In rest ...sunt obosita ,inca nu mi-am terminat cafeaua de baut .....
O ZI BUNA TUTUTOR.
pupici la toata lumea!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Lulu de ce nu incerci sa faci comanda pe net, aici de ex. http://www.librarienet.ro/. Sunt seriosi...

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Prima aniversare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata.eu am avut show cu razvan azi noapte cand 2 ore (de la 3 la 5) nu a vrut sa doarma sub nici o forma.asa ca sunt cam cheauna azi desi am baut cafeluta.nu mai pot, sunt satula de vremea asta.nu am mai iesit cu razvan de 3 zile din casa.sa vina odata caldura aia.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna dimineata!
Ege, succes la gaurele! Nu stiu daca e folclor sau nu, insa mie mi s-a spus atunci ca sa nu fie mai putin de o luna de la vaccinul antipolio, ca nu se fac intepaturi. In lob nu exista muschi (din cate stiu/vad eu) dar mai intreaba si tu daca are vreo legatura, daca sunteti dupa vaccin.

Jone, cand va mutati in casa noua? Cu cine o lasi pe Alex cand pleci la Eforie?...si nasol cu asa matusi...scrantite!

Roxa, offf, iar migrena...si eu semnez condica la migrene destul de des, din pacate. ...azi, nu. Tin pumnii sa treaca repede.

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Mada uff de la vremea asta e! mie incepe sa imi treaca(perfuzia cu cafea isi face efectul:))
fetelor vreau sa va spun ca azi a fost mama cu Patrick la ludoteca. din pacate alea de acolo is tare scarboase, in ciuda faptului ca dotarile sunt extra! pe scurt, este doar pentru grupuri organizate, de la scoli, gradinite, etc. se fac auditii si alte lucruri interesante....dar asta e. poate cele care merg la gradi vor merge curand.
in alta ordine de idei, de ieri sunt fericita posesoare a stimulentului din partea statului roman! asa ca...de baut pentru toata lumea! ciudat e ca este pentru luna februarie si este de 358 lei, din care 58 is restante....sa inteleg ca pe ianuarie e restanta si nu erit decat 58 de lei? in orice caz vor fi sparti pe pantofi, dupa cum am promis cand am facut dosarul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Roxa, bravo pentru pantofi...misto ideea.
Cred ca pe ianuarie s-a platit in functie de data la care s-a depus dosarul, desi este o tampenie, din moment ce pe adeverinta mea, de exemplu, scrie clar ca sunt in activitate din septembrie...inca o modalitate ingenioasa gasita de dl. primar sa rotunjeasca fondurile primariei. Eu pt ianuarie am luat 2.100.000 lei, ca am depus pe 11 ianuarie. Tu ai depus mai tarziu, de asta ai mai putin, in functie de nr de zile din luna. Mare magarie, zic eu!

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput