Constanta la apel! (69)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Buna dimineata!
Nu am putut intra in week-end, dar stiam ca am o restanta...

Roxana, la multi ani fericiti alaturi de familia ta!!!



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata.noi nu mai suntem primii pentru ca razvan s-a hotarat s-o lase pe mami sa se trezeasca la 9 de 2 zile si e asa bineeeeeeeeee.simt si eu ca ma odihnesc mai bine.chiar nu stiti nimic de cresa aia dintre tomis 3 si dacia, pe bd.Lapusneanu?

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Sa fii sanatoasa, Roxana draga noastra, si sa te bucuri alaturi de cei pe care-i iubesti de tot ce e mai bun si frumos in viata! La multi ani si scuze pentru defazare.
Tatiana, ORL-ist de baza mi s-a parut a fi doctorita Balasanian, are cabinet pe Farului.
O saptamina buna va doresc, cu soare si pitici cuminti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

am revenit, aici sunt pozele din week end
Cornelia si Gabi, multumesc si voua de urari!
Adriana, Oana zicea de gradinita din tomis 3, in fata ei e cresa. (sunt doua cladiri diferite)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna dimineatza!
Ce zii superba de primavara !
Va doresc o saptamana frumoasa ,plina de "soare si caldura " si multe realizari .
Eu inca "dorm" , sunt tare obosita ,adeara am venit de la Capitala si oboseala mare.
Pupici!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

va pupik si revin!

jo si alexandra

***************
"si maine e o zi!sper ca va fi cu soare!soarele acela va rasari si pe strada noastra"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Buna.
Adriana, da, cresa nr.5 este cea de langa gradi nr.13 unde il duc eu pe Paul sunt una langa alta cladirile. Ce sa iti spun de cresa, acolo am fost eu cand eram mica, pe vremea aia conditiile nu erau super dovada ca m-am imbolnavit de plamani, acum in prezent am vazut ca s-a mai modernizat pe dinafara, adica au pus termopane, au facut un loc de joaca in curte, etc., dar inauntru nu am mai fost....Nu stiu prea multe detalii sa iti dau, sorry, poate o mama care are copilul acolo sau sa te duci personal sa o vizitezi.

Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

oana, eu am fost si am vazut-o.pe afara nu e cine stie ce, dar inauntru e cald si au intr-adevar termopane si mie una mi-a placut,as vrea sa o vad si pe asta din inel 2, dar ziceam sa intreb poate a avut cineva copilul acolo.merci mult oricum.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


am mai postat o data mai devreme si acim am constatat ca nu e mesajul.oare am postat la alt subiect???Eram cam somnoroasa ce-i drept.
adriana nu eram sigura daca vorbesti de cresa de langa gradinita 13.dar acum ca a scris si oana pot sa-ti spun ca arata jalnic cladirea cel putin pe partea cu gradi13.Nu intotdeauna caldura e si sanatoasa.Nu te superi ca ti-am spus.Sper sa gasesti ceva cat mai bun pentru Razvanel.
Roxanel am fost si noi in mamaia dar la albatros.Mi-ar fi placut sa ne intalnim.Sigur i-am fi scapat la apa, ca mariuca ieri pana in val se ducea..cu tati desigur..de-mi dadeau palpitatii.
Ghiulten sunt multumita de gradi .ma bucur ca sunt copii putini si e foarte curat.Si cunostintele mariucai de engleza ma multumesc foarte mult.Da este la alina in grupa.
bye fug la gradi ca e tarziu.
o zi buna!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

crig, stiu ca arata nasol pe afara, desi cred ca nu asta e important.eu stiam ca, cresele nu primesc bani de la ministerul invatamantului ci de la cel al sanatatii.s-ar putea sa gresesc.eu as fi vrut la gradinita dar nu primesc decat de la 3 ani in sus.dati-mi si mie detalii despre o cresa buna.la care sa ma duc?

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput