parinti de copii cu SD 5

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

dar cum s-a descurcat? a facut tot ce i s-a spus? s-a incadrat in timp? care-au fost probele?

imi pare rau ca nu mi-a dat prin cap pt 21 mai devreme, dar s-ar fi putut face si de ziua sd asa ceva. bineinteles ca sunt importante si simpozioanele... insa copiii trebuiesc si ei bagati in seama. ati reusit sa organizati ceva> e timpul destul de scurt!!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

A fost bine, am sa va explic pe larg daca am timp azi sau maine.



Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Sa nu ma intrebati cum a fost la eveniment ca nu am chef sa scriu acum, am sa spun cateva cuvinte dar sa-mi revin.
As fi vrut sa deschid un subiect, o tema dar sa ma adun si sa vad ce sa discut, cum sa sune. ???? Ma gandesc....
Va pupic...



Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Ieri am incercat sa postez aici dar nu am reusit... Imi dadea eroare...

Ne-am reluat si noi in sfarsit kinetoterapia de azi... dupa o pauza de mai bine de 10 zile... Ne simtim mai bine si vrem sa recuperam...

Ce sa mai zic despre Mihai... rade toata ziua, face PA... Alaltaieri am intrat la soacra si ea a venit, i l-am dat pe Mihai in brate ca sa ma pot dezbraca... Cum s-a vazut la buni in brate s-a intors spre mine si mi-a facut PA cu manutza....

Mai nou... dupa aceasta raceala, cand tati ii zice "bau, bua, pa-pa"etc... el nu mai imita cum face de obicei... la orice ii zici sau faci si el deobicei te imita, acum se face ca tuseste...

Am pus si pozite noi in albumul "martie 06" din semnatura

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

paula imi pare rau ca nu am reusit si eu sa ajung la eveniment .Stii cum e,omul propune D-zeu dispune ,Vladut a fost bolnavior ,acum e in convalescenta si nu m-am indurat sa il las cu altcineva .Astept vesti !
Felis ce mari si frumosi ne-am facut ,ma uitam la poze mai vechi si parca e alt baietel .Sa iti traiasca si sa fiti sanatosi si sa va bucurati de el .Ai gasit bona pana la urma ?
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Iustina... multumesc mult de aprecieri. Da, am gasit bona... Va fi disponibila peste vreo 2 saptamani... Stie despre Mihai, i-a urmarit povestea inca de la inceput, asa ca nu a mai fost nevoie sa trec prin acele momente de explicatii si ganduri daca va intelege sau nu etc...
Sper ca totul sa iasa bine si sa reusesc in ceea ce mi-am propus... si totul va fi, sper, mai usor...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by FELIS

Iustina... multumesc mult de aprecieri. Da, am gasit bona... Va fi disponibila peste vreo 2 saptamani... Stie despre Mihai, i-a urmarit povestea inca de la inceput, asa ca nu a mai fost nevoie sa trec prin acele momente de explicatii si ganduri daca va intelege sau nu etc...
Sper ca totul sa iasa bine si sa reusesc in ceea ce mi-am propus... si totul va fi, sper, mai usor...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero


Ma bucur ca s-a rezolvat cu bona si sa vedem ce o sa zica si Mihaita .
Pupici ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Iustina, e o ceata toatala in capul meu, bine ca este bb bine, nu ai avut ce sa piarzi, decat cafeaua de la terasa sau barfele dintre mamici!!!


Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by paula2003

Iustina, e o ceata toatala in capul meu, bine ca este bb bine, nu ai avut ce sa piarzi, decat cafeaua de la terasa sau barfele dintre mamici!!!


Paula cu Paul & Alexandra

Paula ,imi pare rau ca esti asa de dezamagita !
Vladut e bine acum ,el e cel mare ,are 6 ani si 9 luni ,fetita Ana are 9 luni .Am vazut si eu poze de la olimpiada Alexandrei si ma uitam la fetisoara ei ce incantata era !Sunteti o familie foarte reusita si fericita .
Numai bine tie si micutilor si pupici multi !
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

As spune eu mai multe dar nu am timp. De azi am inceput sa caut gradi pt. Alexa si ma sperie ce preturi au perticularii doar pt. 4-5 ore pe zi. Nu prea mai am timp sa intru sa vad ce se mai intampla si sa nu fiti ingrijorate de raspunsurile intarziate pe care le dau. Alexa traieste din plin orice eveniment, spectacol, manifestare....si se bucura din tot sufletul. Iubeste pe toata lumea si ii pupa pe toti, este un copil foarte deosebit.






Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput