Videoclipuri ptr copilasi

Videoclipuri ptr copilasi | Autor: spic de grau

Link direct la acest mesaj

Salutare!


David al meu e super innebunit dupa Pinocchio-cantaretul. Si ptr ca tot am gasit pe net videoclipurile cu 2 cantecele de-ale lui, m-am gandit la voi. Sigur le vor place copilasilor vostri (imi plac si mie).

Deci: T'es pas cap Pinocchio (Nu esti in stare, Pinochio) si Pinocchio en hiver (Pinochio iarna).

Si daca tot v-am deschis "apetitul", vizionati-o si pe Dorothée cu Hou, la menteuse! (Huo, mincinoasa!)

Rog moderatorii sa nu mute subiectul pe alt forum. Aici intra cei mai multi utilizatori (de ex eu rar ajung in josul paginii de "Active")

Pupici si, astept impresii!


Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Am gasit-o si pe Ilona cu Un monde parfait (O lume perfecta)

IAr aici , in josul paginii, aveti trimiteri catre toate videoclipurile Ilonei si ale lui Pinochio, plus inca unul cu o broasca (nu e CrazyFrog)


Vizionare placuta!

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Multumim


Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inex spune:

Multumim mult!Si baietelul meu de 1 an jumate le adora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:



uite daca il vreti si pe schnappi!
http://www.swr3.de/musik/stories/schnappi/

chiar deasupra la foto cu crocodilul este de dat clik pe´´ Das Schnappi-Video in voller Länge [Windows Media]´´

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Fetelor multumim fiica mea de 8 luni si 1/2 se uita ca hipnotizata !
Nu stiu care e mai haios ,Ana sau videoclipul

Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitz-kitz spune:

multumim frumos!!!

"Cand o usa a fericirii se inchide,o alta se deschide;dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa ca nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi"Helen Keller

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Lumy,imi pare rau,insa subiectul nu se incadreaza aici si va trebui mutat.Cine e interesat de acest gen de subiecte sigur ajunge si mai in josul paginii de "Active."Altfel s-ar creea un precedent si celelalte forumuri nu si-ar mai avea rostul!Sper sa-mi intelegi punctul de vedere.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Multumim!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabandol spune:

multumim din suflet!!!!
rares e pur si simplu inebunit dupa pinocchio.am fost terminata cand au scos astia de la cablu MCM-ul.
pupici,
oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Multumim, am salvat adresele, sa vedem ce zice bebelina cand vine acasa!

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput