ChatBoxul

ChatBoxul | Autor: admin

Link direct la acest mesaj

ChatBoxul este in testare deci nu se stie daca va ramane sau nu.
In momentul in care vom instala noul server vom instala si un nou chatserver. In acel moment acest chatBox va disparea din locul unde este si va trece probabil in coloana din dreapta si va fi folosit de admini si moderatori ca sa anunte rapid cate ceva.

Impresile voastre sunt bine venite dar nu aruncati inca cu rosii atata timp cat este o perioada de test.

Si inca ceva: pe cei care ii deranjeaza puteti sa apasati pe X-ul din colt jos. Deocamdata doar dispare chatul dar nu si fereastra. Maine o sa fac sa dispara si fereastra.


Florin

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

la mine nu place...
daca zici ca il faci sa-l putem inchide de tot insa, nu ma va deranja...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


...Libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe libertarea unui alt individ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

eu cred ca ar fi fost mai potrivit in partea de jos a paginii, nu taman sus... pina la urma, acesta este un forum. cine doreste chat, poate sa caute in josul paginii.

nici pe mine nu m-ar deranja daca ar disparea de tot sau daca ar fi pus pe o pagina complet separata :P este obositor.

mi s-ar parea ciudat ca anunturile adminului sa se faca pe chat, pina la urma un mesaj sticky este mai degraba citit de forumisti, pe cind chatului eu oricum nu-i acord mare atentie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Oare are legatura cu faptul ca eu postez la un subiect,dar la ultima postare apare tot cel care a postat acum 3 zile?
Coincide cu aparitia acestui chat.....si sint chestii marunte,dar te lovesti de ele.Nici cind dau "back" nu ma mai pot intoarce la pagina anterioara....
Si...da,cred ca era mai potrivit in josul paginii.

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Se inchide ChatBox-ul cind dai click pe X, dar se redeschide la orice refresh sau la orice new tab (in mozilla) deschis. Asa ca tot inchizi/deschizi pina te plictisesti. Si mai apare si dialog-ul ala de confirmare de fiecare data.
Distrage atentia acolo sus in pagina.

Gabitza si bebe Andrei-Stefan (25.05.05)
Andrei 0-5luni Spiridusul lu' mami Poze noi cu Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

La mine acum nu mai apare. A disparut?

Florile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

A fost mutat numai la Toate Forumurile in partea de jos si la pagina comunitatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

De asemenea chatul vechi este si el functional

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

E cam micut!!! Si fuge repede randul!!! Nici nu apuci sa vezi bine!!!
Si n plus nu poti alege culori ptr nume asa ca i destul de greu de urmarit!

corinadana mama Ralucai www.ralucaostoia1.exploretalent.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

io n-am nimic cu el, chiar imi place.
bravo florin!

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

si mie imi place!
noi nu putem sa il folosim ?!


Elise

Mergi la inceput