Bazar pt Alex (12)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by Penelopa15

Roandre, iti multumesc.
Crezi ca ne putem vedea undeva joi?
Ca marti avem zi de vaccin - 2luni si nustiu cum va fi.
De asemenea o sa-ti aduc banii si de la buburuzica.

Mersi
Hipopotamita si Mihnea



In principiu cred ca pot...dar iti las numarul meu de tel si mai vorbim...sau pe YM sau pe PM.
Am vorbit cu buburuzica si iti voi da tie si produsele pt ea.




Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Marfa proaspata ...
Licitez si eu produsele:
-508-5 ron
-518-3 ron
-531-2 ron

Anda 141, imi poti spune ce diametru are palarioara de la pozitia 509? Multumesc mult!

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

anda141 - te rog sa mi spui care este diametrul la 509. Palariuta jeans pt fetita, 1 an (inaioana, e la anda141) - 4 RON
deoarece fetita mea are aproape zece luni dar e ,,foarte capoasa"
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Va spun fetelor dimensiunile , dar diseara cand ajung acasa ca sunt la serviciu. Scrieti tot ce vreti sa stiti despre produse si eu cand ajung acasa le masor, le verific, le fac ce vreti voi. Sa stiti ca palariutele sunt chiar frumoase. Sunt 2 de jeans, una se leaga la spate cumva, si una este normala cu elastec sub barba.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Anda 141 se pare ca sandalele de care intrebai nu sunt nici la Ninab,nici la Cristiana.singura care mai poate sti ceva de ele este Pashosa dar........
cand o sa ajunga Elyanna la Ninab sa ia restul de lucruri care mai sunt la ea o sa spuna aici ce a gasit si daca vreuna din fete recunoaste ca a licitat si achitat un anume produs sa spuna si il va primi,daca nu le pune din nou la bazar aici.
imi pare rau eu am vrut sa ajut dar mai mult nu stiu.

andreeat & Alex -8 dec.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

palariuta de la 509 are 50 cm diametru, iar cealalta e mai micuta are 44 cm.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez 509-4 ron.

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Licitez 479 - 5 RON (bluza turcoaz) si 480 - 10 RON (pantaloni grena).


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Plus:
540 - 2 RON
543 - 4 RON
546 - 4 RON



Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

Anda141 tu pe unde stai sau pe unde ne putem intalni sa i-au si eu raiatii bej cu roz?
Pupici

http://community.webshots.com/user/inapopescu

Mergi la inceput