ratzusca :-)

ratzusca :-) | Autor: iubibubi

Link direct la acest mesaj

pliiiiiz, pliiiz, vreau si io o ratzuscaaaaaa, ce, numai moderatorii sa aiba? nu e dreeept una micutza, micutza, nu vreau neaparat d-aia mare

macar cei cu stele galbene sa capete una, si-asa de aici incolo nu mai primesc nici una in plus...

stiu ca e copilaresc, stiu ca e un capriciu, stiu ca n-are importanta, da' sunt asa dragute ratusteleeeee!



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:


domnilor administratori/moderatori/supermoderatori, etc...
vedeti ce ati facut?...
eu cedez ratusca mea lui iubibubi...
sa ai grija de ea micutza, sa nu faca aviara...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


...Libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe libertarea unui alt individ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

bine si asa, multam dante! de-acu' incolo o sa te citesc mai des ca sa vad ce-mi face ratusca :)

ps aia cu "nu e drept" era alintatura, nu ma luati in serios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ok ma gandesc sa facem un magazin cu puncte de unde sa va cumparati cite un animalut dar mai aveti putina rabdare :)





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

wow, o sa am doua rate :) Mirela,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

ioi, ce bine c-am pus punctele la ciorap, poci acu' sa-mi cumpar o ferma

fetele de pe DC

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

adusca, vezi ca ccc cresti preturile cu mesaje d-astea :) nu invatasi nik de la yank? :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Mey,ma iertati,da' io nu stiu de ce ratzusca vorbiti.E posibil sa nu se vada la mine?(nu de alta,dar cand toata lumea de Craciun avea ratzusca sus cu ccc caciulita de mos,la mine nu aparea,era tot simpla,deabia tarziu rau a aparut si la mine)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Super ideea cu magazinul...vreau si eu ratuscaaaa



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...

Site Amalia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Leditia ce browser folosesti?


Freia si Alexa


Intram in legalitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Freia,explorer..
mda,am aflat si eu ca e o ratzusca in loc de poseta aia(cum s-a exprimat o prietena de-a mea)..
la mine toate ajung tarziu,asa am patit si cu ratusca in iarna..cred ca ultima am vazut-o..

POZE

Mergi la inceput