Box-uri din dreapta (mirese+retete)

Box-uri din dreapta (mirese+retete) | Autor: acusor

Link direct la acest mesaj

S-ar putea sa nu mai apara aceste box-uri cand accesezi forumul?
Era mult mai bine cu ele doar pe pagina principala. Pe mine ma deranjeaza sa vad ca tabelul cu mesaje e mai ingust.

Pupici
Andreea si bebe Teo (26.08.2005)
Poze
Cat de mari suntem

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Si eu zic ca este obositor. Era mult mai bine inainte si cred ca asta-i parerea multora.
E greu de citit o pagina acum.
Poate le aranjati iar doar in partea stanga, sa se mai lateasca partea cu mesaje.
Multumim!

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Intr-adevar asa e prea mica pagina, si e mai obositor de citit mesajele.


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

La rezolutia pe care o are setata monitorul meu (1280x1024, destul de comuna presupun) nu vad nimic deranjant in boxurile din partea dreapta.

Totusi ma deranjeaza (nu in mod esential) popup-ul care apare pe primul mesaj atunci cand deschid un subiect. Ce e cu el? :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by clayhanger
Totusi ma deranjeaza (nu in mod esential) popup-ul care apare pe primul mesaj atunci cand deschid un subiect. Ce e cu el? :D



Ce popup?

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

quote:
Originally posted by Oana_B

quote:
Originally posted by clayhanger
Totusi ma deranjeaza (nu in mod esential) popup-ul care apare pe primul mesaj atunci cand deschid un subiect. Ce e cu el? :D



Ce popup?

Oana_B




Banuiesc ca se refera la patratelul de la primul mesaj al fiecarui subiect, unde inainte era o reclama(nu mai stiu acum la ce), si acuma apare patratul respectiv (fara reclama) cand pagina se incarca.Si pe mine ma deranjeaza, ca pana se incarca pagina mesajele se lungesc si se latesc de mii de ori, ca apare si dispare incontinuu pana se termina da incarcat pagina...Nu se poate face ceva sa nu mai apara?????



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...

Site Amalia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

Da, la acela ma refer. Nu stiu de ce i-am zis "popup".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

de asta chiar nu stiam - o sa verific.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput