imposibil de deschis cont DC.Admin solutii?

imposibil de deschis cont DC.Admin solutii? | Autor: dia_codat

Link direct la acest mesaj

Nu stiu in ce parte as putea incarda acest subiect, asa ca , moderatori daca nu e locul potrivit , scuze!

Uiitati care e problema mea.
Incepind cred aproximativ cu luna octombrie incerc sa ii creez unei prietene un cont pe DC.

Ea este novice in ceea ce inseamana internet , asa ca imediat ce i-am instalat internetul i-am aratat acest forum. De atunci se uita, citeste dar nu a obtinut inca un cont!

I-am creat o adresa de mail pe yahoo, apoi un cont pe DC.
Nu a primit nici un raspuns pentru confirmarea de deschidere de cont DC, iar daca am incercat impreuna cu ea sa scriem la adresa de mail administrator (nu am in cap exact acum adresa) , mail-ul vine inapoi pe motiv ca adresa nu este buna.

I-am mai creat alta adresa de mail, apoi alt cont DC dar tot nimic!
Daca incearca sa intre ii spune ca nu exista contul, daca incearca sa creeze un alt cont DC cu aceeasi adresa de mail ii spune ca este deja in baza de date.

Ce sa fac?? Va intreb ce sa fac eu, fiindca cum v-am spus ea inca invata si nu se descurca atit de bine sa descifreze "tainele" internetului

Datele persoanei prefer sa le dau pe PM

Merci,


Dia & printesele : Caroline Iulia (14 iulie 2002), Stephanie Daria (09 martie 2004)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

dia, citeste aici:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68203

fetele de pe DC

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Dia, aceeasi problema o am eu cu o prietena! Dar doar din ianuarie, deci sint mai norocoasa!!! A incercat ea de citeva ori, apoi eu, ca am zis ca poate nu se pricepe prea bine si de aia nu a reusit. La fiecare incercare zicea fie ca adresa de email deja e folosita (de fapt incercase inainte), fie ca userul e deja folosit (tot asa, de la incercarile ei anterioare). De am ajuns sa-i mai fac vreo 2 conturi de email, sa aiba noi si nefolosite. Si degeaba!

Mai neplacut este faptul ca am scris si e-mail la admin, am scris si la "probleme tehnice si administrative" sau cum s-o numi exact sub-topicul respectiv, si NU am primit nici un raspuns INCA! Si ea tot vrea, saraca, ma mai intreaba la citeva zile ce mai stiu, ce am mai aflat. Si eu, evident, nu stiu nimic. Mi-ar parea rau sa se razgindeasca si sa zica ca e un forum de neseriosi, pt. ca eu sint inscrisa de vreo 3 ani si mi-am facut si prieteni aici, in fine, mie-mi place.

Sper sa se rezolve problema cit de curind. Desi si problema cu pusul pozelor in albumul de pe DC e tot veche si inca nerezolvata...



Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta bebe2
Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities
Noi 3, cu Raluca in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_codat spune:

merci pentru link.

Am inteles ca "momentan" au aparut ceva probleme . Dar prietena mea asteapta din octombrie.
Iar cei care vad ca se inscriu in fiecare zi nu cred sa fi asteptat citeva luni sa primeasca confirmarea

Dia & printesele : Caroline Iulia (14 iulie 2002), Stephanie Daria (09 martie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_codat spune:

Am vazut unde a fost postat celalalt subiect, asa ca rog moderatorii sa mute si subiectul asta in zona "problemelor si sugestiilor DC"

Merci,

Dia & printesele : Caroline Iulia (14 iulie 2002), Stephanie Daria (09 martie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

La inregistrarea unui nou membru este specificata adresa la care se poate trimite mesaj pentru clarificari: inregistrare@desprecopii.com

Va rog, trimiteti la adresa de mai sus numele de utilizator si adresa de email folosite pentru prietenele voastre.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_codat spune:

ok, merci . O sa trimit un mail la aceasta adresa.


Dia & printesele : Caroline Iulia (14 iulie 2002), Stephanie Daria (09 martie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Asteptam, dar va rog sa precizati faptul ca dvs. efectuati procedura de inregistrare pentru altcineva.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput