a fost cineva la Masloc?

a fost cineva la Masloc? | Autor: fairy_adina

Link direct la acest mesaj

Centrul de Medicina Integrala
Com. Masloc nr 146
Tel 0256/231201
Tel/fax : 0257 - 212543

PS - foarte important : programarile se fac la telefon, si trebuie sa astepti cam 1-2 luni dupa ce ai sunat, probabil sunt foarte ocupati. Deci cine vrea sa sune si sa se intereseze ar trebui sa tina cont si de asta.


o prietena de a mea a ramas insarcinata cu tratamentul lor , atunci cand medicii nu-i mai dadeau nici o speranta ..

Deci se poate

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-a inceput drumul spre Lumina
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Unde e Masloc in ce judet?
Cu ce se ocupa centrul asta?




Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana1971 spune:

E in judetul Timis, mai exact o comuna pe soseaua Timisoara - Lipova.
Din cate stiu eu, se fac tratamente homeopate si naturiste.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Este singurul centru din tara care aplica tratamentele bazate pe lucrarile lui Rudolf Steiner - care au revolutionat toate domeniile cunoasterii acum 100 de ani (medicina, arhitectura, educatie, agricultura) sunt mai mult decat tratamente naturiste. O consultatie costa 5-600 de mii de lei iar medicamentele intra in pretul acesta. Pentru cei care au mintea si inima deschise ... este o alternativa ... Sper sa va foloseasca la ceva . multi nu stiu despre asta .

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-a inceput drumul spre Lumina
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

fairy_adina - telefonul are un prefix si faxul alt prefix ?


Behind every love is a great story

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana1971 spune:

Prefixul poate fi diferit, localitatea e la limita intre jud Timis si Arad, o256 = Timis; 0257 = Arad

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

fairy_adina

scuze ca intervin 5-600 mii lei? sau 5-6 mil lei? in lei vechi..noi ca nu inteleg!!! sau 5-600 lei noi??
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

este 5 sute de mii de lei vechi sau 50 de lei noi

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-a inceput drumul spre Lumina
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput