Grupa de sange A2 negativ

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Pika, si eu am A2 cu Rh negativ, daca mai e nevoie da-mi un PM

V

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Pika, nu stiu ce sa intampla, nu pot sa-ti raspund pe PM. Uite ce am gasit despre Inst. de Hematologie:
INSTITUTUL DE HEMATOLOGIE TRANSFUZIONALA PROF. DR. C. T. NICOLAU
Consult pentru diagnostic si indicatii tratament in boli de sange; tratament ambulator transfuzional (hemofilie, talasemie); analize: hematologie, biochimie, imunoserologie eritrocitara (gravide, bolnavi), teste de histocompatibilitate pentru transplant de organe si tesuturi; boli transmisibile prin sange (HIV, HCV, HBV etc.); productie reactivi de laborator (seruri, test RH, ABO, cefalina); cabinet transfuzii ambulatoriu pentru bolnavi cu talasemie majora si hemofilie
Contact: Str. Constantin Caracas nr. 2-8, sector 1 , Tel. 319.31.62; 212.81.26; Fax 319.17.79 (localizeaza pe harta)
Email: hemtransro@b.astral.ro
Orar: L-V: 7,30-14

Daca aici este, spune-mi, si o sa ma duc acolo.

V

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danioan spune:


Buna, numele meu este Ariel Neamt, sunt din Pancota, Judetul Arad. De curand socrul meu care are cancer la colon, a fost trimis acasa din spitalul de la Cluj fara sa ii fie facuta operatia pe care o astepta, pe motiv ca nu au sange A2 cu RH Negativ. Ma intrebam daca nu sunteti dispusa sa il ajuti cu o donatie de sange. Puteti sa ma contactati la numerele de teleon 0743570806 sau pm aici. Multumesc!

Mergi la inceput