amniocenteza repetata

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinaM spune:

multumesc tamar, se pare ca o sa fim bine, desi am mai multa incredere in Dumnezeu, decat in toti medicii care m-au vazut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Pe mine nu m-au pus sa repet pt. ca m-au tot amanat la infinit de la bun inceput si nu am mai avut ce sa repet. Am avut ceva probleme cu o analiza la rubeola iesita prost si initial cei de la geneticlab mi-au zis ca nici o problema, ei au kitul de rubeola si pot prin amnio sa-mi zica daca e ok sau nu. Ei bine, de fapt nu il aveau si m-au tot dus cu vorba. Cred ca de fapt vroiau sa-mi ia banii. Ce vroiam sa spun e ca mi-au lasat un gust tare amar cei de la geneticlab.
Simo74, noi suntem colege la bebei de sept.oct.2005 ... acum ca am citit povestea mi-am dat seama ca de tine povestea dr. Petrache cand eram eu pe masa de nasteri, ca ai repetat amnio si ca a fost ok .

Ruxandra, mama de www.hps.ro/matei" target="_blank"> Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

IrinaM - ma bucur mult ca pana la urma analiza a iesit ok. Iti doresc o sarcina usoara in continuare si o bebelina de exceptie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Cand mi-am facut eu triplul test mi s-a parut foarte ciudata intrebarea lor de genul:"daca nu iese bine intentionati sa faceti amnio?" Am spus: Nu!" Sunteti sigura?!" Da! Mi-a iesit un rezultat foarte bun. Tot timpul am ramas cu impresia ca daca as fi optat apriori pt amnio, mi-ar fi iesit prost testul...Mi s-a parut o clinica de kk, prin tot: pozitie, personal, lipsa confidentialitatii (cat am stat acolo, am rasfoit vreo 15 rezultate, erau in teanc pe biroul lor) etc

Mergi la inceput