creare cont album poze

creare cont album poze | Autor: nebunica-zapacica

Link direct la acest mesaj

Buna,
eu sunt mai zapacita si nu prea stiu ce trebuie sa fac pentru a-mi crea un album de poze, si , de asemenea, pentru a-mi activa optiunea Mesaje Private. Puteti sa-mi oferiti asistenta in aceste 2 probleme?
Multumesc frumos!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Cont de Album se primeste la 30 de zile da la data inscrierii pe acest forum

Mesajele Private ti le activezi singurica intrand in meniul albastru din stanga la Mesaje Private, Activezi de acolo optiunea. Atentie: mebrii noi care sunt in perioada de proba nu vor putea trimite / primii mesaje decat dupa ce ies din perioada de proba. Aceasta perioada este o masura de securitate pe care acest forum a fost nevoit sa o aplice din diverse motive (experiente neplacute in trecut cu divesri membrii).

multumim pentru intelegere si bine ai venit pe www.desprecopii.com

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:

quote:
Originally posted by Freia

Cont de Album se primeste la 30 de zile da la data inscrierii pe acest forum

Mesajele Private ti le activezi singurica intrand in meniul albastru din stanga la Mesaje Private, Activezi de acolo optiunea. Atentie: mebrii noi care sunt in perioada de proba nu vor putea trimite / primii mesaje decat dupa ce ies din perioada de proba. Aceasta perioada este o masura de securitate pe care acest forum a fost nevoit sa o aplice din diverse motive (experiente neplacute in trecut cu divesri membrii).

multumim pentru intelegere si bine ai venit pe www.desprecopii.com

Freia si Alexa




Mersi mult de raspuns!

Mergi la inceput