szeged - 3

szeged - 3 | Autor: Liana30

Link direct la acest mesaj

Pe poteci stramte si abrupte se ajunge la fapte mari.(V. Hugo )


sper din tot sufletul ca acest cap sa fie cu mult noroc..si multe reusite...




"Nimic nu-i imposibil!"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Fetelor, Mi-Ka a facut ET si e bine. Mai multe o sa va spuna ea. Ii tin pumnii!
Mirabela, Leliuta sper sa veniti cu vesti bune cat de curand!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

ceau fetele!
Mi-a venit CM, ieri am facut testul si a iesit negativ.Nu am primit inca rezultatul la sange, dar mai mult ca sigur ca e negativ.Asa a fost sa fie,n-am ce sa mai fac, doar sa-mi adun puterile si sa vad cand o iau de la inceput.
Mi-ka si Leliutza va tin pumnii, macar voi sa reusiti.

VA PUP

Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Mirabela imi pare rau.Cuvintele sunt de prisos.Dumnezeu sa te ajute sa treci peste asta si poate sa o iei de la capat!

Mika
iti tin pumnii sa fie bine!





Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Mirabela imi pare atat de rau. Din pacate am trecut si eu prin asa ceva nu de mult, asa ca stiu ca orice iti spun nu poate sa te ajute prea mult. Stiu ca e greu, dar incearca sa treci peste asta si sa nu te lasi, sa lupti in continuare pentru visul tau.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

mirabela sincer imi pare rau...io sunt alaturi de tine..

Mi-ka tin pumnii stransiiii..stransiiii..





"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

fetelor am facut testul..e negativ!!!
asta e...o iau de la cap...si maine e o zi




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Liana: tu stii foarte bine cate zile are anul asta, nu-i asa? o fata buna tare

mirabela: o sa fie tare greu o perioada, dar noi suntem alaturi de tine si vream sa te ajutam sa iti revii si sa continui lupta de a avea un copil si de a te implini

Mi-Ka: ne rugam sa ne dai o veste buna !

crinuta, asi: mi-a fost dor de voi. De fapt mi-a fost dor de voi toate.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilvanaPopovici spune:

Mirabela, uite, ca sa te incurajez, o sa iti dau un exemplu al unei fete de pe forum, Tia. Trebuie sa o stii. A facut Fiv si a ramas insarcinata pentru prima data in viata ei, la 35 de ani. La scurt timp a pierdut sarcina. Iar in lunile urmatoare a ramas insarcinata in mod natural. Nu e minunat?


Liana, anul asta o sa mai ai vreo 10 ovulatii, trebuie sa ochesti una din ele si sa tragi!


Silvana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Mirabella11, imi pare nespus de rau ca nu a iesit asa cum trebuia, sunt alaturi de tine si m-am intristat nespus de mult. Intr-un fel parca mi s-au spulberat si mie visele de a reusi cu un singur embrion...
Dar tot ce mai conteaza acum este sa-ti readuni fortele, sa gandesti pozitiv si sa incepi sa speri din nou.

Te pup .

Mi-ka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

tabitha, imi pare rau de testul tau negativ , dar nu ti l-ai facut putin cam repede? Eu zic sa-l mai repeti peste cateva zile.

In rest, deocamdata eu sunt bine, stau toata ziua in pat si ma navighez pe net si pe la TV si al naibii daca nu-mi place .

fetele, cine se mai inscrie pt.urmatoarea cursa la szeged? Acum noi - mirabella11, leliutza si subsemnata- am iesit din cursa asta.

va pe toate pentru incurajari .

Mi-ka

Mergi la inceput