profil personal - inteligenta artificiala?!

profil personal - inteligenta artificiala?! | Autor: ChrisDun

Link direct la acest mesaj

Azi am constatat surprinsa ca, atunci cand postez, am activata optiunea de e-mail (pe care mi-o dezactivasem acum cateva luni).
Nevenindu-mi sa-mi cred ochilor, m-am dus la un mesaj al meu postat vineri, si m-am convins ca atunci nu aveam optiunea de e-mail activata.

Daca eu nu am activat-o in week-end (n-am ajuns chiar asa amnezica incat sa nu imi aduc aminte ) atunci cine mi-a activat aceasta optiune?
Multumesc pentru raspuns.

p.s.: acum am dezactivat-o din nou... sper!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

pe mine m-a lasat sa iti trimit mail dupa ce am intrat pe profilul tau.



Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Cred ca bintuie niste fantome pe-aici care mi-au activat si mie optiunea de mail. Ce boacane or mai fi facut?


"La beauté est une demi-faveur des dieux, l’intelligence en est une entière."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Freia, ti-am dat si reply pe e-mail.
Am vazut acum ca nu imi mai apare iconita de e-mail la nici unul din mesajele postate de mine zilele trecute...

Ciudat, oricum.
Pana la urma, este vreo explicatie pentru situatia asta? Otilia a fost un pic prea subtila pentru mine, si n-am priceput ce a vrut sa zica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

e posibil ca Admin sa fi facut niste modificari si sa fi umblat si la ceva legat de posibilitatea blocarii trimiterii de mailuri.

transmitem mai departe. multumim pt atentionare.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

quote:
Originally posted by ChrisDun

Ciudat, oricum.
Pana la urma, este vreo explicatie pentru situatia asta? Otilia a fost un pic prea subtila pentru mine, si n-am priceput ce a vrut sa zica
cred ca (nici eu ;)) nu stiu sa ma exprim...
A doua incercare: si mie mi s-a intimplat la fel (aveam optiunea de a nu primi emailuri si acu' s-a activat de una singura si chiar daca-i zic ca NU tot nu merge), de aceea imi imaginez ca avem de-a face cu niscai fenomene supranaturale pe aici pe site.


"La beauté est une demi-faveur des dieux, l’intelligence en est une entière."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Va multumesc pentru raspunsuri si implicare.
O zi buna!

Mergi la inceput