Filme de dragoste

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

dar braveheart v-a placut? mie mi-a placut mel gibson la nebunie in acest film , iar muzica ma-nnebunea, pur si simplu. excelent filmul. pacat ca se termina asa!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelina spune:

Braveheart ... am inchiriat caseta cu o prietena buna la sugestia surorii ei care il laudase teribil!! Asa ca numai bine, dupa ce ne-am facut comode pe canapea, cu floricele, cu tot... dupa 15 minute am trecut la filmul urmator... timp in care de-abia reusisem sa ne abtinem sa nu oprim caseta.
Gusturile difera...sorry!

Aseara am vazut Before Sunset...slabut tare comparativ cu prima parte.
Mi s-a parut ffff scurt si vorbarie multa. Adica ei doi se reintalnesc dupa 9 ani si tot filmul se plimba pe cateva stradute din Paris si vorbesc..si vorbesc...si ajung acasa la ea...si vorbesc...si vorbesc...si apoi ea ii spune ca o sa piarda avionul daca nu se grabeste si el ii raspunde "Stiu!" si gata filmul!
Nu mi-a venit sa cred...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

A Walk to remember, actorii principali: Shane West si Mandy Moore.

Corina

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58588&whichpage=1/" target="_blank">Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

in primul rand am 2 obiectii:a beautiful mind nu este film de dragoste!!! si 2 : what dreams may come are o fata cu o foarte siropoasa poveste de dragoste,insa eu consider ca in esenta prezinta niste realitati "filozofice" ale vietii.
Oricum filme de dragoste frumoase care au fost amintite la care subscriu si eu:
pacientul englez,pretty women,cruel intentions,romeo si julieta,fantoma,notebook,laguna albastra,toamna in new york,pasarea spin si inca multe altele....

http://photos.yahoo.com/selfguide1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

quote:
Originally posted by angelina

Braveheart ... am inchiriat caseta cu o prietena buna la sugestia surorii ei care il laudase teribil!! Asa ca numai bine, dupa ce ne-am facut comode pe canapea, cu floricele, cu tot... dupa 15 minute am trecut la filmul urmator... timp in care de-abia reusisem sa ne abtinem sa nu oprim caseta.
Gusturile difera...sorry!




vai, trebuia sa-l vedeti la cinema si de la cap la coada. nu pot sa cred ca nu l-ati vazut. pe mine si acum cand scriu ma infioara muzica si povestea de dragoste de acolo!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

quote:
Originally posted by pisicuta si matei

in primul rand am 2 obiectii:a beautiful mind nu este film de dragoste!!! si 2 : what dreams may come are o fata cu o foarte siropoasa poveste de dragoste,insa eu consider ca in esenta prezinta niste realitati "filozofice" ale vietii.
Oricum filme de dragoste frumoase care au fost amintite la care subscriu si eu:
pacientul englez,pretty women,cruel intentions,romeo si julieta,fantoma,notebook,laguna albastra,toamna in new york,pasarea spin si inca multe altele....

http://photos.yahoo.com/selfguide1



wow, nu-mi vine sa cred ca a mai vazut cineva Cruel intentions, ca in general nu prea stie lumea de el, mie imi place la nebunie si imi plac si actorii principali f m. mi se pare ca e chimie intre ei (defapt, sunt impreuna si in realitate) si se vede in film

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Si ei am vazut Cruel Intentions acu' vreo 2-3 ani in urma.Mi'a placut.
Am vazut partea I si a II .A III inca n-am reusit,chiar am sa caut pe retea zilele astea,cand voi avea timp.



Si Wild Things 2 e fain


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

da e super cruel intentions!
se super potrivesc actorii si stiu ca au 2 copii chiar! frumos!
ce-am mai plns gand a murit el!
oricum am auzit ca partea a 2-a e varza si oricum nu e cu ei,iar de partea a treia nici nu am auzit ca exista!!
cruel intentions 1 merita vazut!

http://photos.yahoo.com/selfguide1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

Cruel Intentions e filmul meu preferat, l-am vazut de vreo 16 ori , stiu toate replicile pe de rost si am plans la el ca o turbata.
partea a 2-a mi s-a parut o porcarie si partea a 3-a am auzit ca e tot o prostie asa ca nici nu vreau sa o vad


Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelina spune:

Cruel Intentions e si filmul meu preferat!!
Eu am facut o mare pasiune pt Ryan Phillippe dupa ce am vazut filmul!

Mergi la inceput