Bazar pt Alex (10)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Pozitia 372, produsul a fost adjudecat in favoarea otilicai. N-am primit adresa unde sa trimit coletul. Mai este valabila oferta?

Pozitia 386 - tocmai am primit detaliile de la Ionela, va anunt imediat ce pun coletul la posta.

372. Costumas 2 piese (hanorac cu pantalon): culori alb cu bleumarin, bumbac, marime 56 (1-2 luni) (Tia) - 10 RON : otilica - 10 RON

386. Salopeta, poliester, bb 5-6 luni, culoare alba (imprimeu cu dinozauri) nepurtata(Tia) - 5 RON : ionela-roxana - 5 RON


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras



Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

am pus coletele pentru:
-andradanatalia
-ubita
-svety
sa ma anuntati cind ajung.



luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

UBITA, ai adresa mea sa-mi trimiti aparatoarea pt. patut?

mami de dani, cici cochet baiat(26 iulie 2005)


albumul nostru
Piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Toamai am primit sarafanul de la pozitia 413 de la Mamagiuliei si ii vine perfect piticii care acum a descoperit pt ce sunt buzunarele si nu ma mai lasa sa-i dau rochita jos pt ca sta cu mainile indesate in buzunare

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Aissa a achitat azi in cont rochitza.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Buna fetele...am disparut vreo 2 zile,nu prea stiu ce s-a mai intamplat..Stiu sigur ca imi trebuie adresa ta Svety si a ta Biluta 28.Adresa mea de mail gogugica@yahoo.com.....repedeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

M-am intalnit astazi cu lighty si mi-a achitat datoria de 39 RON si inca 1 ron donatie din partea ei.

Svety, plapumioarele maine le va pune la posta nicoleredsun!

Loreema24, am trecut toate produsele adjudecate de tine ca si achitate...ca se pare ca le pusesem la neachitate pana acum.

Tia, incearca sa-i trimiti un PM pt adresa.

carminabulina, ma ocup de actualizarea listei cat de des pot...dar e bine de urmarit si celelalte mesaje ale fetelor.

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Trebuie sa va anunt ca incepand de astazi PASUL DE LICITARE ESTE DE MINIM 1 RON, regula aplicata in urma propunerii facuta de mine si votata de voi!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Gata, au trecut cele 24 ore si nimeni nu a mai licitat pentru lucrurile pe care le doresc eu . Deci? cum se procedeaza? Locuiesc in Bucuresti pein zona Vitan sau se face totul prin posta?
Astept raspuns .


poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by carminabulina

Gata, au trecut cele 24 ore si nimeni nu a mai licitat pentru lucrurile pe care le doresc eu . Deci? cum se procedeaza? Locuiesc in Bucuresti pein zona Vitan sau se face totul prin posta?
Astept raspuns .


poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png



Cu fetele din Bucuresti stabilesti o intalnire sau ceri o adresa pe PM ca sa iei produsele iar celor din provincie tre sa le trimiti adresa ta ca sa-ti trimita prin posta lucrurile.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput