Bazar pt Alex (10)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Mihaela am inteles ca nu merge fermoarul, dar imi gasesc eu vreo croitoreasa sa-l schimbe!
Merci mult!

Pupici!


Ioana(8+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ubita, ok asteptam confirmarea de la tine pt banuti.

Pufymic, am preferat sa mai spun inca o data decat sa existe probleme de genul "nu corespundea cu ce scria pe site si il trimit inapoi".


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

mamagiuliei, ti-am trimis un PM cu numele complet...nu stiu unde mi-a fost capul de nu am facut-o de prima data.

poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Carmina - io am executat si am pus azi coletul ! Luni ar cam trebui sa-ti ajunga !


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Fetelor va rog sa ma scuzati dar pachetele care le mai am de pus le voi pune dupa ce-mi revin ca sunt racita cobza, azi abia m-am dat jos din pat si nu pot ajunge la posta in nici un caz. Sper sa ma intelegeti

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Multumesc frumos mamagiuliei!!!

poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Am primit coletul de la Tomecica.
178, 206, 379, 415, 424, 427, 432, 450, 462, 463, 464.

Sunt SUPER toate! Multumim frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

se pare ca ajung mai repede produsele la cele care stau in alte orase. cum perioada asta nu prea am acces la masina , imi este destul de greu sa dau produsele pt ca e dificil sa ma deplasez cu copiii. sper sa rezolv in week-end si aceasta problema.

andrada-ma bucur ca-ti plac hainutele. sa le poarte sanatoasa

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Am primit pachetul de la Nicoleta. Plapumioarele sunt superbe. Mai ales cea cu puiuti, o minune! Imi vor fi bune si daca va mai fi o generatie. Nu am reusit sa fac poza cu blitz ca luceste materialul, dar se descifreaza ratustele. Sunt bune si frumoase

Am primit si pachetul de la Tomecica. Uite-te colea

Dani in treningut si o plapumioara,
nu-i asa ca e cici cochetelu'? E putin cam fix, dar sper sa nu mai creasca asa ca din pusca. E tare fain.

Va multumesc la amandoua

ps. nu am uitat ca mai am de achitatma mai pasuiti putin?Sa ia sotul salarul. Daca nu se poate, spuneti-mi si le achit acum.





mami de dani , cici cochet baiat(26 iulie 2005)


albumul nostru
Piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Am achitat azi banutii Roandre-28 de ron...
Pupici

Mergi la inceput