Bazar pt Alex (10)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Buna!
Licitez si eu pt 229 sandalute,445 catelus de plus si 447 tot catelus de plus am niste copii de la tara carora le duc jucarii si se bucura de orice le duc.
Mai vreau 039 costumas piele 6-12 luni si 154 rochita galbena bbc 6-9 luni.

Mihaela vreau sa donez niste hainute nu prea stiu ce trebuie sa fac imi scrii tu pe PM? Please.



Danina Diana - strengarita familiei
PAULA - DIANA NOI

Paula-Diana Poze noi noute

PETRCERE PAULA DIANA 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

RUGAMINTE: cand imi trimiteti adresele, va rog sa-mi trimiteti si numele complet. Altfel nu am cum pune coletele. Multumesc !!!


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Danina pe prima pagina sub listutza e trecut cu verde cum functioneaza bazarul.Daca mai ai nelamuriri dupa ce citesti acolo intreaba-ne ca nu e nici o problema.

Fetelor mi-au venit avizele de la Andradanatalia si de la Paula din Iasi, mai incolo ma duc la posta si cand revin anunt ce am primit.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Danina, uite modul de functionare al bazarului:
"Trebuie sa ne spui ce produse ai de oferit la bazar (cu cat mai multe detalii: marime, culoare, dimensiuni, etc), de la ce pret doresti sa inceapa licitatia si sa ne trimiti poze cu produsele respective asta in cazul in care ai (la adresa de e-mail mandreescum@yahoo.com sau loreema24@yahoo.com ).
Produsele se vor afisa in listuta de pe prima pagina iar licitatia pt ele incepe cand prima persoana ofera suma de bani ceruta de tine sau mai mult. Daca in decurs de 24 h de la prima licitare nu ofera nimeni mai mult atunci respectivul produs ii este adjudecat persoanei respective. In cazul in care liciteaza altcineva mai mult in cele 24 h atunci se ia in calcul ultima licitare cu pretul cel mai mare pt a se calcula cele 24 h necesare adjudecarii produsului.
Asta este valabil si in cazul in care vrei sa licitezi si tu pt anumite produse de aici.
Acest bazar mai este tinut si pe un alt forum in dorinta de a-l vedea cat mai multe persoane si a se strange cat mai multi bani pt Alex. Atat produsele cat si licitatiile (indiferent pe ce site sunt puse/facute) sunt centralizate in listuta ce apare pe prima pagina a subiectului fiind puse aici de Roandre sau Loreema24.
Produsele adjudecate sunt trecute apoi la sectiunea ADJUDECAT-NEACHITAT urmand apoi sa ajunga la achitat. Produsele achitate si ajunse la destinatar sunt scoase din lista dar apar doar ca total in cont.
Dupa ce sunt adjudecate produsele, urmeaza ca acestea sa fie trimise prin posta (pt cei ce nu sunt din Bucuresti) sau sa se faca schimbul in urma stabilirii unei intalniri (datele de contact vor fi trimise doar pe PM si nu direct pe site). Banii se vor vira in contul afisat pe prima pagina de catre cel ce a adjudecat produsul (cumparator) sau daca va este mai usor, i se vor da direct Loreemei inainte sau dupa ce primiti produsul de la vanzator (cum doriti).
Produsele adjudecate se trec in partea de jos a listei, la neachitate urmand ca apoi sa ajunga la achitate dupa ce sunt platite. Produsele inverzite sunt cele care au ajuns la destinatar.
Pe prima pagina exista si o listuta cu ce produse am dori sa gasim la bazar. Daca cineva ofera unul dintre produsele cerute acolo atunci acel produs nu mai este supus licitatiei de 24 h ci este adjudecat direct (are prioritate cel ce le-a cerut).
PASUL DE LICITARE ESTE DE MINIM 1 RON!"

Te pup Danina si mai vorbim pe PM!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilica spune:

Buna fetelor.

Azi am trimis OP pt produsul licitat de mine de la pozitia 372. Cum pot sa iau legatura cu Tia. Produsul era postat de ea. Nu sunt din Bucuresti si trebuie sa folosim posta. nu trebuia sa trimnit mai multi bani, care sa acopere si cheltuielile de expeditie? Daca Tia vede acest mesaj sa ma contacteze prin PM si stabilim detaliile.

Otilica 29 sapt si Robert (31.12.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilica spune:

As vrea sa licitez pt produsele:
454 (andradanatalia)
442 (Cloreta)

As vrea sa gasesc la bazar saci de dormit diverse varste. M-am uitat de n ori si nu am vazut.

Multumesc!

Otilia 29 sapt si Robert (24.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Alex 26 am nevoie de adresa ta sa-ti trimit pantalonii.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

otilica, trimite-mi pe PM adresa unde sa trimit coletul. suport eu cheltuielile de expeditie

ionela, ti-am trimis un mesaj pe PM, ceva nu-mi este clar in ce priveste adresa ta


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras



Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Tia, dc nu ai nr blocului si scara...nu-i nimic...asa e adresa ei....hihihi, si eu am avut nedumerirea asta!

Otilica, sa inteleg ca ai achitat in cont astazi produsul de la Tia??? Deci OP=ordin de plata?...asta ai vrut sa spui, da?

Danielac, ai trimis banii spre mine? Sa stiu dc sa trimit banii de la mine in cont sau sa-i mai astept si pe cei de la tine...



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilica spune:

Da, am depus azi ordinul de plata la banca unde am cont. Probabil ca poimaine intra banii in contul specificat la prima pagina. Eu pot scana OP si sa-l trimit pe e-mail daca e cazul.
Oricum, Tia poate trimite coletul dupa ce se confirma intrarea banilor. Asa e normal.

Pupici fetelor si nu uitati ca am licitat azi pt:
454 si 442

Mergi la inceput