Dr. Berbecar (Spital Militar) ?

Dr. Berbecar (Spital Militar) ? | Autor: Crinutz

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor!

Ati fost vreuna pacienta dr Berbecar de la spitalul militar? daca da dati-mi va rog si mie de veste, ceva pareri nu neaparat legat de nastere. Orice informatie.

merci

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simonitza spune:

Eu am fost la un control inainte de a ramane insarcinata la doctorul Berbecar. N-a fost capabil sa-mi spuna c-am o rana pe col, astfel c-atunci cand am ramas insarcinata doctorita la care merg m-a intrebat cum de-am stat in halul asta atata timp.
Am aflat apoi de la persoane importante din spital ca este destul de deficitar la capitolul nasteri ,mai mult ocupandu-se de alte interventii. Mie mi-a dovedit ca trateaza lucrurile cu superficialitate maxima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

A fost o vreme cand frecventam si eu Sp. Militar, dar la o doctorita, si, am auzit, deci nu am avut treaba cu el, numai pareri proaste despre el. Acum, sper sa nu fie adevarate! A trecut si ceva timp de atunci, poate s-a schimbat ceva!

Catalina & Andrei (3ani)




"Imaginatia este mai importanta decat eruditia..."
(Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Merci pt informatie. eu i-am spus de rana inainte sa ma controleze asa ca nu stiu daca ar fi vazut-o sau nu. ar fi trebuit sa nu spun si sa il las pe el sa-mi spuna ce vede. Pe langa faptul ca toata discutia cu control cu tot a durat 5 min, aproape ca ma dadea afara, mi-a mai spus si ca pot sa raman gravida cu rana pe col, ca nu se intampla nimic si ca e chiar mai bine sa ma cauterizez dupa. Rana este si extinsa.

asa ca de-asta va intreb si pe voi despre el ca si mie mi s-a parut cam grabit si superficial. si nu am fost la spital ci la o clinica particulara unde vine el si am dat destul de multi bani pt cele 5 min.

daca mai stiti si alte lucruri va astept

pa

Mergi la inceput