Bazar pt ALEX (9)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

quote:
Originally posted by roandre

Loreema, am trecut produsele adjudecate de tine la achitat la tine...ai adjudecat produse de 50 RON.


Mihaela si Alexia- Maria � 26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius




Pai asa le-am trecut si eu Roandre

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Mamagiuliei, ti-am trimis un PM cu adresa. Multumesc mult!

Banii ii voi pune in cont, saptamana viitoare.

mamica de superbebelusa (15 iulie 2005)

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

A, am uitat sa zic si ca laptele 82. a ajuns la Rozi.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Fetele,
astept PM de la toate carora trebuie sa le pun pachet la posta luni !!!

Un we frumos in continuare !


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Pt ca svety a dorit reviste puse la bazar i-am trimis 2 mesaje vanessei ionescu pt a afla dc are numerele respective si dc mai e de acord ca sa le ofere la bazar.
Cum nu am primit nici un raspuns desi mesajele imi apar ca citite, am decis sa scot revistele puse de ea la bazar pt a nu mai exista astfel de situatii.
Deci, dc cineva doreste sa-si retraga un produs de la bazar, nu e nici o problema....sa scrie pe forum si se rezolva.
Si tot la fel, dc cineva a licitat pt un produs si apoi si-a dat seama ca nu-l mai vrea, poate renunta la licitatie si il vom pune din nou produsul la bazar fara nici o suparare.

In alta ordine de idei, cele care aveti produse de primit de la Loreema, licitate de mai multa vreme va rog sa scrieti dc le-ati primit pt ca ea vi le-a pus la posta.

Va pup!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Eu marti am pus ultimele colete la posta pt Danielac,Ancutzathree, Andradanatalia,Irinaa si mai era o fata dar am uitat, stiu sigur ca erau 5 colete din care pt Andradanatalia unu mare pt ca e scaunul de baie.
Nu am gasit baticul rosu cu cuzoroc care trebuia trimis tot la Andradanatalia, am cautat toata casa asa ca acela il voi achita eu.

Si Oana_mm nu ai primit coletul de la mine cu CD-urile si botoseii de piele ca e trimis de 1 luna si ceva cred.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Roandre, as fi si eu interesata de niste reviste Mami, Superbebe si Academia Mamicilor, de la Baby-boom, dar as vrea sa stiu ce numere are, din ce ani, pt. ca mai am si eu si nu vreau in dublu exemplar. Cum fac sa aflu? Ma poti ajuta?
Multumesc mult!

mamica de superbebelusa (15 iulie 2005)

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Punem la bazr 2 sarafane:

1. sarafan roz, catifea reiata, a fost purtat o singura data de Giulia, L = 44 cm, l = 56 cm (arata elegant dar sa stiti ca nu este de marca, l-am primit si noi de la cumnata`mea, eu nu l-as baga in masina de spalat, mi se pare prea fragil ) - 10 ron
http://community.webshots.com/photo/467394879/2679904850059491989SwOBGX


2. sarafan bleu, L = 52 cm, la spate are elastic, l-a purtat Giulia de cateva ori - 10 ron
http://community.webshots.com/photo/467394879/2722253620059491989dIXwYl


Fetele, maine pun cele 3 colete, mai astept o adresa !!!


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Buna seara,
acum am descoperit acest topic si as dori sa ajut si eu daca se poate. Am cateva lucrusoare care sunt purtate o singura data sau sunt noi. Am avut extrem de multe dar pentru ca nu am stiut de licitatia asta le-am trimis la tara unor fete amarate care au nascut in septembrie 2005.
Pot sa fac poze si sa le postez dar sa imi spuneti um trebuie procedat mai departe.

Cu drag,
o mamica.

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Loreema24, nu este necesar sa pui tu banii pt acel batic...s-a pierdut, s-a pierdut...asta e!
O sa-i scadem datoria andradeinatalia cu 3 ron pe care i-a achitat in avans pt baticul respectiv si rezolvam problema...
Chiar acum am sa scot de la achitat baticul si am sa pun in locul lui ca fiind achitat 379. Salopeta de vara , maieu cu pantalonas scurt , bbc ,6-12 luni (tomecica) - 3 RON : andradanatalia - 3 RON.

Diana Mirela, am sa-i mai trimit un mesaj lu baby-boom s-o intreb exact ce numere are. Revistele Mami sunt din 2004.

Cloreta, tu trebuie sa ne spui ce produse ai de oferit la bazar (cu cat mai multe detalii: marime, culoare, dimensiuni, etc), de la ce pret doresti sa inceapa licitatia si sa ne trimiti poze cu produsele respective asta in cazul in care ai (la adresa de e-mail mandreescum@yahoo.com sau loreema24@yahoo.com ).
Produsele se vor afisa in listuta de pe prima pagina iar licitatia pt ele incepe cand prima persoana ofera suma de bani ceruta de tine sau mai mult. Daca in decurs de 24 h de la prima licitare nu ofera nimeni mai mult atunci respectivul produs ii este adjudecat persoanei respective. In cazul in care liciteaza altcineva mai mult in cele 24 h atunci se ia in calcul ultima licitare cu pretul cel mai mare pt a se calcula cele 24 h necesare adjudecarii produsului.
Asta este valabil si in cazul in care vrei sa licitezi si tu pt anumite produse de aici.
Dupa ce sunt adjudecate produsele, urmeaza ca acestea sa fie trimise prin posta (pt cei ce nu sunt din Bucuresti) sau sa se faca schimbul in urma stabilirii unei intalniri. Banii se vor vira in contul afisat pe prima pagina de catre cel ce a adjudecat produsul (cumparator) sau daca va este mai usor, i se vor da direct Loreemei.

Pe prima pagina exista si o listuta cu ce produse am dori sa gasim la bazar. Daca cineva ofera unul dintre produsele cerute acolo atunci acel produs nu mai este supus licitatiei de 24 h ci este adjudecat direct (are prioritate cel ce le-a cerut).



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput