Bazar pt ALEX (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geaninaelena spune:

Buna seara!

vreau sa licitez pt tricourile de la poz 407, 409 si 410.



Gia si bebe Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Fetelor sper sa nu va suparati pe mine dar vreau sa scot cateva produse din bazar pt ca am aflat ca o verisoara e insarcinata in 5 luni. Si oricum nu s-a licitat mult timp pt produsele respective.
Deci Roandre scoate te rog produsele: 2, 4, 9 , 42, 43, 69,71,72, 77 , 103,135,139,.

Si vreau si eu sa licitez pt produsele: 7, 48, 56, 183, 394, 400, 401, 402, 403.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PITI spune:

Buna ,fetelor! M-am intors ! Spune-ti unde trimit costumasul si adidasii?Buburuzica o adresa ai ?Maine pot sa tii trimit prin posta .Astept adresa ta pe PM si maine fug la posta! Pupici multe ! Si la multi ani !!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez produsele:
-390- 5 RON
-391- 5 RON

Mamagiuliei, ti-am trimis un PM. Daca iau si aceste produse poate le trimiti pe toate odata. E bine?

mamica de superbebelusa (15 iulie 2005)

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuzica_2005 spune:

Licitez produsele 394,396,404,183,408

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

M-am intalnit cu lighty si i-am dat sandalutele de la tomecica.
Lighty a pus la bazar ultimul produs, o salopeta groasa.

Buburuzica, pls spune si preturile la care licitezi mai ales la produsele care sunt deja licitate.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Roandre, sa nu ma uiti cu plapumioarele. Astept raspuns.

mami de dani (26 iulie 2005)


albumul nostru


Daca totul pare sa mearga bine, cu siguranta ai omis ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Acum 10 minute am primit 20 RON de la Rozi pentru celelalte doua cutii de Humana HN. Dat fiind ca expira in curand si nu si-a mai aratat nimeni interesul, cred ca se poate renunta la licitatie. Sper. Ce parere aveti?


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Svety, mi-a raspuns aseara nicoleredsun si a zis ca astazi imi trimite masurile. Inca nu le-am primit...le astept si apoi ti le spun.

Aurelia1278, clar ca renuntam la licitatie...deja l;e trec la adjudecate lui Rozi.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuzica_2005 spune:

Imi cer scuze.Raman 395-3 ron,396-5 ron,404-2 ron,408-5 ron

Mergi la inceput