Impresii despre insula Thassos

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Olivette, 74 euro/pers pe zi sau cum? Scuza-mi nestiinta!!! Si transportul e obligatoriu cu autocarul cand iti iei bilet prin agentie sau poti merge cu ce vrei? Si daca esti draguta la ce hotel ati stat? Poate ai zis mai sus dar nu ma mai intorc din lipsa de timp.

merci frumos de informatii!


"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

Nu, atat m-a costat tot sejurul 74 euro + 1.000.000 lei. Am impresia ca milionul era transportul, deci daca vroiai doar cazarea plateai 74. Stiu ca pretul pare incredibil de mic, dar asta e. Am platit si pana pe 31 martie si am beneficiat de discout 15%. Intra pe site-ul agentiei si o sa vezi preturile pentru Potos si Limenas. Plus ca perioada asta in care am fost eu este si mai ieftina fata de cele care urmeaza. Cred ca prin septembrie mai gasesti pretul asta. Nu prea-mi merge porcaria asta de internet si nu pot sa intru acum sa vad. Nu am stat la hotel, am stat la o vila "Dimitrios & Marlene" (tipa era nemtoaica). Am avut frigider in camera, baie proprie, balcon, si spre surprinderea mea la vila, se schimbau prosoapele si asternuturile la 2 zile. Era foarte ingrijita tanti nemtoaica. Gunoiul il lua zilnic, ne facea curat in camera.... pe mine sincer chiar m-a surprins, ca am mai fost la vila in Grecia si nu trecea nici dracu' prin camera tot sejurul).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela-p spune:

va multumesc mult!
eram f nehotarata unde sa mergem , nu vroiam prea departe pt ca sunt insarcinata si nu pot sa calatoresc prea mult...am gasit pana la urma ceva in Grecia cu avionul,dar era in Paralia si tipa de la agentie habar nu avea despre ce este vorba,ne tot spunea cand intrebam: nu stiu,nu am fost acolo, in turcia e mult mai bine,dar nu mai sunt locuri la avion.
si eram asa deprimata...
noroc cu DC.am citit despre Thassos si abia astept sa plecam.
mergem luni sa rezervam ceva la agentie,mergem tot cu europatravel,nu mai am chef de cautari si par ok.
desi mai au locuri la autocar,vom merge cu masina.avem o masina mare,un Fiat Doblo Panorama numai bun de calatorit.
asa ca plecam sambata viitoare, pe 1 ,luam 5-6 nopti de la agentie,si cortul cu noi,as vrea sa incercam si asta,sunt vreo 5 campinguri,daca ne place,incercam
o sa incerc sa pun poze si descrieri cat mai amanuntite (initial am vrut in Bulgaria,pt ca era aproape,dar nu as fi fost impacata)
am cautat pe net un route planner si sunt 571 km pana acolo,ceva mai mult decat pana la Timisoara,de unde sunt eu...
asa ca voi pleca din Bucuresti pe 1 iulie
mai vine cineva?
mi-ar face placere
eu sunt cu sotul si fetita de 4 ani
si cu bebe in burtica
numai bine si vacanta frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

N-am reusit sa ma tin de cuvant si sa pun pozele din Thassos in week-end-ul asta. D-abia aseara le-am descarcat si am inceput sa le asez, sa le denumesc....dar nici o zecime nu am facut din ele (si am vreo 700 cred)... asa ca mai dureaza.
Cei care vor sa le trimit poze, ii rog sa-mi trimita un pm cu o adresa de e-mail unde sa trimit. Voi incerca sa le raspund cat mai repede.
Scuze inca o data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

Gata, am reusit sa pun si cateva poze.
Le gasiti aici: http://community.webshots.com/user/MeOlivette
Sper sa va placa!
Cum fac si eu sa-mi apara albumul la sfarsitul mesajului meu? Merci frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Oli nu se vede nici o poza... si asa de mult le-am asteptat!
Te rog mai incearca sa le pui ...
Pupici.. poate ajungem si noi in septembrie! M-ai cucerit si masina pe 2-3 zile suna tare bineeee.... vreau si euuuuuuuuu...
Nu am retinut eu sau n-ai spus? La ce vila sau hotel ati fost cazati???

Mami si Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

Mai nu stiu ce au de nu se vad, ca eu pot sa le vad... Si m-am uitat si de alte calculatoare si se vad.O sa ma mai uit pe-acolo...
Am stat la o vila: Dimitrios & Marlene. Am scris mai sus de cata grija avea tanti nemtoaica de viluta ei. In poze sunt si cateva cu vila. Of, ce ma enerveaza ca nu poti sa le vezi? Oare le-a mai vazut cineva in afara de mine? POate imi dati un raspuns, ca sa vad de unde e problema....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Eu le-am vazut acum. Foarte frumos!

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

quote:
Originally posted by Bebe Beca

Eu le-am vazut acum. Foarte frumos!



Merci mult Bebe Beca. A fost greseala mea. Pusesem albumul la privat in loc sa-l pun la public Deh...incepatoare si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Am vazut ca intre timp ai rezolvat problema! Sunt delicioase pozele... si cred ca ne-am hotarat si noi pentru septembrie; acum in iulie august e foarte cald acolo si eu nu suport prea tare caldura si soarele puternic! Plus ca noi mergem ca sa exploramMa gandesc numai la masina aia inchiriata si plimbat pe munti, faleza si orashele... Noi am fost in circuit in Grecia acum 4 ani si am vazut cam tot ce se poate din ce au ei de prezentat, dar acum e altceva; o insula doar pentru noi doi ...
Asa, si acum mai am niste intrebari:
- ati platit supliment pentru camera dubla 15 euro de persoana pe sejur??? - ca asa am vazut in oferta -
- masina de unde se inchiriaza mai exact? unde intrebam de firma asta Hermes???
Mai revin eu cu intrebari pe parcurs...


Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput