Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 54

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amie spune:

eu recomand celor din constanta (la laudele prietenei mele) pe dr Mihai Larisia, sef sectie in Sp Judetean. super profi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mogaida spune:

Buna tuturor!
Sunt noua pe acest forum si va rog daca se poate sa ma ajutati cu un doctor pediatru bun dar sa fie si de familie in Drumul Taberei. Am doi baietei unul de 4 celalalt de 2 ani si o fetita pe drum, trebuie sa nasc la inceputul lui iunie, si sincer simt ca nu mai pot din cauza dr de familie pe care il avem.Am fost la medlife la euroclinic, ne-au secat de bani, si copiii tot nu s-au facut bine.toti nu vor decat sa ne ia banii.Vreau pe cineva fara pretentii financiare mari si care sa vina acasa, ca noua ne e greu cu deplasarea-suntem multi.Va multumesc frumos si inca o data va rog sa ma ajutati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kate spune:

Dr. Mihai Iordachescu - Medlife.
Super medic !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristall_c spune:

Citat:
citat din mesajul lui mogaida

Buna tuturor!
Sunt noua pe acest forum si va rog daca se poate sa ma ajutati cu un doctor pediatru bun dar sa fie si de familie in Drumul Taberei. Am doi baietei unul de 4 celalalt de 2 ani si o fetita pe drum, trebuie sa nasc la inceputul lui iunie, si sincer simt ca nu mai pot din cauza dr de familie pe care il avem.Am fost la medlife la euroclinic, ne-au secat de bani, si copiii tot nu s-au facut bine.toti nu vor decat sa ne ia banii.Vreau pe cineva fara pretentii financiare mari si care sa vina acasa, ca noua ne e greu cu deplasarea-suntem multi.Va multumesc frumos si inca o data va rog sa ma ajutati.



buna, iti pot recomanda pe dna dr. Jigau Irina, are cabinetul pe la dr. taberei 34. un nr de tel este 413.71.52. din cate stiu e si medic pediatru, insa nu sunt 100% sigura, eu sunt insarcinata, si mi-a zis sa-l inscriu pe bb la ea cand e sa vina... dar nu am intrebat-o daca e pediatru..
e f atenta, are rabdare si explica bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tudorana spune:

Mogaida, eu itit recomand in Drumul Taberei pe domnul doctor Georgescu Mihail de la dispensarul Sperantia (Aleea Compozitorilor nr.18). Are mare experienta cu copiii si este un profesionist!
Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aba4 spune:

pentru judetul vaslui: DR.Terzea Nicoleta- de la spitalul din negresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anilla spune:

Buna greieras,
eu sunt noua pe forym, si caut un medic pediatru bun, pentru comoara mea. Poti sa-mi dai mai multe detalii despre D-na dr. Lica?

Multumesc

Citat:
citat din mesajul lui greieras

Si eu vreau sa recomand din toata inima pe D-na Dr. LICA CLEOPATRA, dr. de familie si pediatru la policlinica Dreptatii (in Militari) si la centrul Ruxamed (tot in militari, Lujerului). Nu am decat cuvinte de lauda pentru dansa. Este tanara, are si ea doi copii si e de un bun simt rar. De cand am cunoscut-o mi-am mutat toata familia la dansa si o gramada de prieteni cu copii. Toti sunt foarte multumiti.

Gloria si Eva (22 dec. 2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pantelimon spune:

in Craiova Dr. Oprea Edy Sidonia, super pediatra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aannyy spune:

Pentru Ploiesti am auzit de Cristescu Alina insa nu prea e disponibila, asa ca o sa ne mutam la altcineva intrucat micuta noastra de doar 3 sapt. a trebuit sa astepte 5 zile pentru a o vedea, si asta dupa insistente la asistenta pentru a o da la telefon. Sfaturi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OannaM spune:

Buna,
sunt noua pe aici, am un baietel de 10 luni si de curand i-am facut niste analize la sange si nu prea sunt in parametri, va rog imi putetirecomanda un medic pediatru bun care sa-l intereseze meseria, sa il consulte atent, in Bacau m-am lamurit...nici o sansa.As vrea sa vin in Bucuresti pentru am citit despre Dr. Elena Jianu, o pot gasi la Municipal???un nr. de telefon poate de la cabinet???Va rog sunt disperata

Mergi la inceput