Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 52

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AndreaF spune:

Dr.Fuicu Paun -Timisoara-FFFFF bun pediatru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_andrei

Un doctor foarte bun si un om deosebit, doamna doctor Avram Paula, lucra la Medlife, iar acum la Spitalul Emilia Irza (nu stiu daca se mai numeste asa).

Andrei si Maria


subscriu cu toata inima!

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
POVESTEA NOASTRA[http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=117356&whichpage=1]


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mehrzad_mag spune:

Cine poate sa ma ajute, ca nush cum sa dau de doctorul adam, am facut o programare la ea la mediurg si abia pe 19 noiembrie, pot ajunge cu bebelusul meu acolo ca este foarte ocupata, poate sa ma ajute cineva cu un nr de telfon direct al doamnei dr adam????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catyn spune:

Buna. Mira-crista si pe mine m-ar interesa ce tip de abonament ai, daca fac vizitele acasa sau acolo.Eu am medic dar nu pediatru la o policlinica din dr taberei, dr Stanciulescu Florentina.Imi convine ca vine mereu acasa si raspunde la telefon la ori ora si in orice zi, dar diagnosticele dansei se cam contrazic cu ale altor medici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chrisum spune:

Imi puteti recomanda si mie va rog un pediatru de familie pe lista caruia sa se inscrie un bebelus pentru vaccinari si controalele periodice?Este pentru verisoara mea care a nascut si fetita are 5 zile.Ei stau in zona Piata Romana deci ar fi ideal daca ar fi cit de cit in zona.E disperata ca nu si-a cautat inainte de nastere si acum nu stie incotro s-o apuce,din maternitate au externat-o la 2 zile dupa nastere si nu prea stie ce are de facut.Multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dorsilia

Pt. Timisoara, imi puteti spune, va rog, cine este considerat "cel mai cel" pediatru? adica nu doar sa zambeasca frumos si sa se arate disponibil ci sa aiba si ceva stiinta in cap ca sa poata fi un bun diagnostician si sa isi dea si seama cand e depasit de situatie

De asemenea daca stiti si un homeopat cu specializare in pediatrie
merci
lia




Anca Malai , am tot spus de ea p forum
Si acum ma duc doar la ea la consulturi.

Fuicu nu e la chirurgie pediatrica?

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diaroch spune:

in severin d-na doctor hinoveanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Buna, as dori o recomandare pentru un pediatru bun in zona Titan, care face vizite la domiciliu. Eventual si tariful pe care il practica. Multumesc!

Mirela 37+ Diana Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isaelena spune:

buna, sunt si eu o viitoare mamica...stiti cumva un medic pediatru in zona crangasi?

SARUMANA DE RASPUNS!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floric_ea spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamov

dar de D-na Iulia Cotrut de la Budimex ce parere aveti?


la noi a venit o data acasa cand s-a nascut bb si ne-a placut f mult. stiu pe cineva care merge cu copilul la dansa de 3 ani si sunt f multumiti.

la noi dna dr Paula Avram a dat-o in bara, desi nu am nimic ce sa-i reprosez pe plan uman, a fost fff amabila mereu, am putut s-o sun, insa cand am avut o problema grava nu a facut fata, probabil datorita lipsei de experienta. De altfel un dr bun daca bblusul nu are probleme deosebite.

Mergi la inceput