Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 50

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inais spune:

Buna seara!

Am citit din urma si am vazut un nr de tel. pentru programari la dr. Stanciu. Am sunat si este inchis.
Prin urmare, stie cineva unde se afla cabinetul dansului si care este numarul de telefon pentru programari?

Multumesc anticipat!

mamica Iasminutzei...adica lui mami si a lui tati

Povestea nasterii

Cat de maaaare sunt!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilix spune:

pe dl prof coriolan ulmeanu il gasiti la grig alexandrescu, sanador- marti dupa-amiaza doar, si medsana primaverii. f bun practician. un tip in varsta, f bine pregatit, ne-a explicat f clar si ne-a raspuns la toate intrebarile, a facut un control amanuntit cu dezbracat la piele, cantarit, verificat plamani, gat, istoricul bebelului, recomandat investigatiile de rigoare si ulterior tratament care s-a dovedit f eficient si nedaunator lui bebe. pe internet am citit despre alte avriante de tratament pt ce ne interesa , insa nocive pt ficat. il recomandam. mai mergem sa ne vada prin sept sa ne mai verifice un pic.

dr viorela nitescu- am facut eco abdominala la ea, la recomandarea unui chirurg f bun de la grig alex. si-a facut meseria, nu e f comunicativa si nici nu zambeste, inas e un dr bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna!
Nu stiu sigur daca s-a scris ceva despre d-na doctor Anca Ioana Alina de la spitalul IOMC si Medicover Plevnei/Victoriei, sunt f. multe pagini de citit. Cum vi se pare, stie cineva?
Multumesc!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutacip spune:

[quote]citat din mesajul lui inais

Buna seara!

Am citit din urma si am vazut un nr de tel. pentru programari la dr. Stanciu. Am sunat si este inchis.
Prin urmare, stie cineva unde se afla cabinetul dansului si care este numarul de telefon pentru programari?

Multumesc anticipat!

mamica Iasminutzei...adica lui mami si a lui tati


buna !
cabinetul dr Stanciu Adrian s-a mutat pe str Barzei nr 11-13 (intre Sos Oltenitei si Berceni), telf 0724 579372


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutacip spune:

Stie cineva unde are cabinet dr Silvia Maruntelu ? Am inteles ca este prin zona Izvor dar nu stiu exact ... eventual un nr de la cabinet...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana-alexia spune:

Buna!

Imi poate recomanda cineva un medic pediatru de familie in sectorul 3, mai exact in zona Dristor?

Multumesc anticipat.


DANA & ALEXIA (12.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martta spune:

quote:
citat din mesajul lui danutacip

Stie cineva unde are cabinet dr Silvia Maruntelu ? Am inteles ca este prin zona Izvor dar nu stiu exact ... eventual un nr de la cabinet...

dana



Policlinica Centrala a M.Ap.N.
Str. Cobalcescu Grigore,Prof., Nr. 26-28 , Sector 1
Tel:021 311 15 71

De asemenea, poate fi gasita si la Centrul Medical "Doris", Militari(zona Apaca).

Sunt f. multumita, cu o singura exceptie: la bolile copilariei, forme atipice, se abtine sa se pronunte...Altfel, nu recomanda antibioticul decat daca este absolut necesar(ceea ce este f. bine).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mussette spune:

danutacip,
dr Silvia Maruntelu are consultatii la policlinica MAPN de pe Gr. Cobalcescu si mai demult avea si la centrul medical Doris (din Militari)
Tel: 3138804 (policlinica); 0744325244 (mobil personal)
Eu am fost de cateva ori cu baietelul meu la ea si a fost foarte draguta, o puteam suna la orice ora, odata a venit si acasa

numai bine
mussette

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Buna.si noi il recomandam din toata inima pe d-nul de Stanciu Adrian,e un pediatru de nota 10 dar si un OM de nota 20.Noi am fost pacientii lui Marcu Mihaela de la Mmedlife,dar e cerul si pamantul intre ei,parerea noastra.

tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria
30.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Autor: ANDREEA11
Subiect: Medic de familie !!!!!!!Trimis la: 31/07/2008 22:30:59
Mesaj:


Salut!!!
Vreau si eu o recomandare pentru un medic pediatru - de familie in sectorul 2!!!!!Stau pe bd. Basarabia deci, dc ar fi in zona ar fi excelent.
As vrea sa fie deschis/a, sa ma asculte, sa nu prescrie l;a fiecare vizita antibiotic, sa raspunda la telefon.
Oare cer prea mult????!!!!!!!
Daca ma poate ajuta cineva, va multumesc anticipat. Am ajuns la capatul puterilor cu dr de familie a lui Cristian.

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Raspunsuri:



--------------------------------------------------------------------------------


Autor: Catalishka
Raspuns la: 20/08/2008 14:35:41
Mesaj:

Si pe mine m-ar interesa trare mult... De Dr Anghel Ottilia stie cineva ceva? Are cabinet chiar pe Basarbia la nr 62...
Multumim si asteptam raspuns

Cata

Mergi la inceput