Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 45

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanutza spune:

dr Nanea Mariana, neonatolog Maternitatea Giulesti. super doctor, super om.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Dr.DIACONU RADU,Sp.Mun.Filantropia Craiova.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Pe Dr.Stanciu Adrian il mai gasesc undeva in afara de Budimex? Am inteles ca nu se mai duca la cabinetul din Rahova. Il gasesc la Budimex, daca ma duc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

D-na doctor Cornitescu Georgeta, Spitalul de copii nr.2 Filantropia, si d-nul doctor Diaconu Radu de la acelasi spital, pe probleme de astm.

Deea31+ , www.totsites.com/tot/alexandru_tita" target="_blank">Alex si Bianca Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by Georox

Pe Dr.Stanciu Adrian il mai gasesc undeva in afara de Budimex? Am inteles ca nu se mai duca la cabinetul din Rahova. Il gasesc la Budimex, daca ma duc?



noi am fost la dr Stanciu la cabinetul particular si il recomand din tot sufletul; mi-a lasat o impresie deosebita, nu numai ca pediatru, dar si ca om



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Noe, sotul a fost cu fetita la Budimex si bineinteles ca fara progamare nu a reusit sa rezolve nimic. Nu mai are cabinet in Rahova ci in Aparatorii Patriei. Aici ai fost si tu ? Daca da, poti sa imi dai adresa execta si un nr de telefon la cre raspunde totusi cineva? Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelacumatei spune:

Dau si eu o bila alba pt dr Stanciu de la Budimex. E greu de prins dar niciodata nu te lovesti de "usi inchise" cu dansul. Va rog dati-mi si mie o recomandare pt un cabinet medic de familie-pediatru in apropiere de iancului:Mc Donalds-Electroaparataj.Multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Cum este doctorita Monica Duca (dispensar Dreptatii, sector 6)ca medic de familie pediatru ????

Va raman recunoscatoare pt. raspuns.

www.andreialmeu.piczo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona_filipas spune:

Timisoara, Centru de diagnostic( langa maternitatea Bega) DR.BANATEANU MARIANA- Un medic cum extrem de rar gasesti.Un om deosebit,un medic deosebit.
Sa-i dea Dumnezeu sanatate si tot ce-i mai bun in lumea asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by Georox

Noe, sotul a fost cu fetita la Budimex si bineinteles ca fara progamare nu a reusit sa rezolve nimic. Nu mai are cabinet in Rahova ci in Aparatorii Patriei. Aici ai fost si tu ? Daca da, poti sa imi dai adresa execta si un nr de telefon la cre raspunde totusi cineva? Multumesc mult!






raspund cu intarziere
cabinetul e intr-adevar pe la Oltenitei/Berceni, pe stradute- noi am cautat mult pana sa dam de el-, se fac programari la nr asta: 0724579372- cereti acolo informatii despre cum sa ajungeti, raspunde o asistenta insa nu mereu, dupa ora 14-15 parca

sanatate multa!




Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput