Bazar pt Alex (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Andradanatalia, Loreema24 tocmai a scris ca a primit pachetul de la tine dar ca nu l-a desfacut inca.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Scuze... n-am vazut mesajul Loreemei. Deci pachetul contine:

botoseii de satin si banii pt restul produselor adjudecate, adica 18 RON.

5 RON -Botoseii de la Corneliaa (nu apar in lista, probabil pt ca au ajuns la mine din greseala)
5 Ron -284 + 289 (TOMECICA)
5 Ron - 347 (Corneliaa)
3 Ron - 075 (Loreema)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

IMI CER SCUZE fetelor carora trebuie sa le trimit pachetele dar am avut ceva probleme de sanatate cu Alex si nu am ajuns la posta. Miine sper sa ajung .In speranta ca ma intelegeti , va multumesc si va urez TUTUROR CELOR DE AICI UN AN NOU CIT MAI BUN SI SARBATORI FERICITE

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

1. costumas ursuletz: culoare crem, bumbac (gros pentru primavara-toamna), marime 62 cm, pret 70 RON (pozitia 366)
pe link-ul Alexandru din subsol mergeti la pozele intitulate <un soare caldut imi incalzeste obrajorii> si <la munte> si vedeti costumasul fotografiat de aproape

2. costumas 2 piese (hanorac cu pantalon): culori alb cu bleumarin, bumbac, marime 56 (1-2 luni), pret 10 RON.
mergeti la pozele <sunt si jmeker daca vreau> <mi-e foame, mi-e somn, sunt tare suparat> si <gata plimbarea>

3. costumas 2 piese (hanorac cu pantalon): culori alb cu bleu (acelasi model cu 2), bumbac, marime 56 (1-2 luni), pret 10 RON.

4. salopeta cu basca: culoare vernil, bumbac, marime 56-62 (3-6 luni), pret 10 RON

5. salopeta: culoare albastru, prosop, marime 56 (1-2 luni), pret 10 RON

6. costumas 2 piese: culoare crem, bumbac (mai gros), marime 1-2 luni, pret 15 RON

Mihaela, ti-am trimis e-mail cu pozele costumaselor..


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras



Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

tomecica bey nu mai stiu unde am pus cureaua aia, n-o mai gasesc...da-i dau io de urma fira sa fie!! M-am lovit de ea in casa doi ani si acu cand s-o dau ia-o de unde nu-i!!!



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Ma intereseaza pozitia 78 - Povesti pentru copii.

Puteti sa-mi spuneti ce povesti sunt?


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras



Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

nu-i bai Roxana. las ca o gasesti tu .oricum m-am cam ingrasat de sarbatori si nu-mi cad pantalonii.
la anu o gasesti sigur la curatenia de PASTE

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

roandre, ai primit mesajul cu pozele? Cat ai limita la casuta? Am impresia ca mesajul are 2Mb in total.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras



Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Tia, am primit pozele, am descarcat cateva dar pt ca mergea netul cam prost atunci am renunta.
Intre timp am fost la posta si am ridicat coletul de la Ana_miti iar acum ma duc iar la posta sa pun coletele pt mihaelav si lulu75.
Cand ma intorc am sa incarc si pozele pe net.

Pt povesti poti sa-i dai un PM lu Loreema24 ca sa-ti trimita ce are sau dc astepti putin am sa caut eu in arhiva sa vad unde a pus ea lista...la ce capitol.

La cererea Anei_miti am sa scot de la bazar produsele 271, 272, 273,274,276,279,281 pt ca le-a dat unei familii sarmane cu 4 copii.





Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Tia, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341&whichpage=8" target="_blank">aici gasesti lista cu povestile (undeva pe la jumatatea paginii).

Am actualizat listuta...am pus coletele la posta pt lulu75 si mihaelav...

Aurelia, gecuta de la ana_miti este la mine.

Fug ca nu ma mai lasa mandra la calculator!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput