Dr. Tutunaru (10)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

Leditia, mai bine cauta-l si spune-i ca "banui". telefonul nu si-l inchide, poate era in vreo operatie cand chiar nu putea vorbi, sau poate se dusese bateria...
nu are sens sa astepti daca dispozitia era sa-l cauti rapid.
hai, capul sus si nu te lasa!


Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Multumesc fetele de incurajari.O sa-l sun maine iar.Sper sa-l gasesc si sa vedem cum facem sa ne vedem.
Va pupic dulcic.

POZE


Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Leditia, ce vesti ai?

Nicoleta si Alexia (dn 21 aprilie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle99 spune:

Buna fetelor,
Va rog , din nou, stiti vreuna dintre voi ceva despre laparosopie si daca e cazul sa imi fac probleme?
Si despre cealalata problema, finaniciara, imi poate spune cineva cum sa o rezolv, intr-un mesaj PM, macar. Sper sa nu par pisaloaga, dar chiar nu am cu cine sa ma sfauitesc:)
Va multumesc anticipat de un eventual raspuns.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna!

Leditia, sa dea Dumnezeu sa fie cum iti doresti!

Adriana, si tie la fel! (multumesc de urari)

Clio si Cristinamh(mi-e dor de o sueta in...conferinta)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

michelle, nu vad de ce ti-e asa frica de laparo... cred ca n-am vazut chestie mai simpla... trei gaurele si a doua zi pleci acasa. asa ca stai calma.

la cealalta problema n-am solutie, dar daca tot astepti un PM< vezi ca n-ai optiunea asta activa!!

uki, ce draguta esti, si mie mi-e dor de multe... mai ales de seri linistite in care sa stau la pc... dar mai nou nu se mai poate, fi-mea vrea exclusivitate, si daca mai apuc cate 10 minute...

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Leditia, iti tinem pumnii sa fie bine! La cabinet nu ti-ai facut programare?

Michelle, pentru detalii despre laparoscopie, vezi la fetele de la "Asteptand un ingeras..." Acolo sunt mai multe subiecte unde te poti lamuri, unul chiar "Laparoscopie"

Uki, ce sa faci...fiecare cu prioritatile lui. Conferinte...hm, ce vremuri! Imbatraniram

Nicoleta si Alexia (dn 21 aprilie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle99 spune:

Cristina,
Multumesc mult ca m-ai bagat si pe mine in seama:). Chiar incepusem sa ma intreb ce trebuie sa fac sa capat putina atentie:). Glumesc, normal ca voi sunteti toate vechi aici pe forum( va urmaresc de ceva vreme) si aveti mai multe a va spune. Dar avem in ceva in comun, subiectul, si anume dr.T. Oricum sper sa trec cu bine de incercarea care ma astepta intr-o saptamana , doua .

P.S. Mi-am activat si PM-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle99 spune:

Clion
Merci pentru raspuns, ma uit acolo unde ai zis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

michelle99, ti-am trimis un pm; te pup
Nu ai de ce sa te temi!

anasia

Mergi la inceput