Bazar pt Alex (7)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Dragele mele, pe data de 2.12.05 au intrat 15 RON in cont de la S. Marius din Bucuresti!

De la cine sunt acei bani, ca sa pot sa trec la achitate????



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_a spune:

Licitez si eu pentru 367. Sezlong CHICCO, stare foarte buna , pentru 0-1 an, 3 pozitii si poate fi folosit ca balansoar.32ron

Poze cu Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Ei,asa DA!


1000RON e o suma din care poate sa inteleaga omu' ceva de Sarbatori!
Si sunt convinsa ca Alex merita tot ce e mai bun.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

JASMINE - INTRU SI EU IN CLUBBBB
PENTRU TOATE FETELE CE SUNT ALATURI DE ALEX

Chiar ieri am ascultat o strofa pe care a recitat-o Adri la SERBARE;
nu voi uita ce spune mama mea
nu fi nepasator copilul meu
este usor sa faci o fapta rea
o fapta buna , insa , e mai greu.

cu speranta ca vom incerca sa facem numai fapte bune de acum inainte eu va doresc NUMAI BINE SI SARBATORI FERICITE .




luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

CRACIUN FERICIT!

Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pt Alex

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna!

eu va citesc din umbra mereu, acum ca nu mai am lucrusoare la bazar...si eu ma bucur pt initiativa voastra pentru a-i face lui Alex un Craciun cat mai frumos!!!

Alex, si mami tau, sa fiti fericiti si fie ca acum de sarbatori sa vi se implineasca toate dorintele

cu drag, noi!


Sarbatorifericite!
Gabriela si Mariuca(31 dec 2003)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726" target="_blank"> Haideti sa ajutam!, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel de 1 an-diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irrinaa spune:

Am primit azi ghetutzele.Ne plac si ne vin.
Uki,Mos Craciun te-a ascultat


Irina & Viviana (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Alex, tie si familiei tale va doresc tot binele din lume. Sa nu fiti tristi pentru ca nu sunteti singuri. Noi vom fi mereu alaturi de voi.


Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pt Alex

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Fetelor, azi am virat in contul Anei 500 RON,eu am fost plecata si nu am stiut ca ati mai vorbit voi pe aici asa ca nu am pus 1000 RON asa cum ati spus voi. Pe 28 voi mai pune inca 500 RON in contul Anei,imi pare rau dar daca nu am vazut.......

Banii i-am pus din cei care erau la mine,deci Roandre bagam din banii de la mine in cont produsele in ordinea nr pana ajungem la 500 RON ca sa facem amandoua la fel;). Banii astia nu au cum sa apara pe extrasul meu de cont pt ca i-am pus din mana ca sa ajunga imediat pt ca prin virament ar fi ajuns abia pe 26-27 si am zis eu ca e prea tarziu. Dar binenteles ca am chitanta de depunere si apar si pe extrasul de cont al Anei.
Ana luna viitoare cand ai timp da o fuga la banca si scoate si un extras de cont sa il punem aici,eu voi pune aici chitanta sa se vada.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Licitez si eu pozitia 054 costum baieti.ofer 15 ron ca mai mult nu dispun, daca sunteti de acord.

andreeat

Mergi la inceput