Alinuta a fost operata, maine se intoarce acasa

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

quote:
Originally posted by _t

o.k. nu am vazut nicaieri numar de cont in valuta, si to be honest habar n-am cine e paypalu :-) dar daca zici ca e lesne cu el, publica te rog adresa, sa o vada lumea care ar vrea sa doneze (ma gandesc ca la nivelul de stres din US&Canada trebuie sa le dam o varianta rapida de trimis bani, daca vrem sa avem sanse)



stres e peste tot, nu numai la americani:) poate isi face an-k cont pe paypal ca e mai simplu&rapid decat sa-i tot trimit eu prin plic. Dureaza 15 minute. Pt info: www.paypal.com


Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Teledon - 5000€ pentru AlinaLumina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_t spune:

ai dreptate, din pacate, stresu' e mare peste tot. Cred totusi ca ar trebui insirate la loc vizibil in primul mesaj al subiectului toate conturile/modalitatile in care se pot trimite bani. Siteul merge greu si e dificil sa urmaresti toata discutia sa vezi cam care ar fi variantele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_lia spune:

Cont in euro!!!!!!!!
Ivascu Cristinel
BCR Barlad
RO98RNCB4710000348700004
cod SWIFT RNCB RO BU
BCR Barlad str. Republicii nr. 252
Asta e tot ce trebuia, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

au sosit si banutzii de la Timisoara , 7,3 milioane lei , 70 euro si 10 $


Oana multi si multa sanatate letitiei

ank sa editezi listutza



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

adseana cred ca au venit si banutzii de la tine, acum m-a sunat tata si mi-a spus ca a mai primit 2 mandate , o sa merg maien la posta





www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Cristina T, multumim pt ajutor

Tinatache, o sa vorbesc diseara cu sotul poate ne deschidem acel cont ... dar sa vad ce zice si el

Dci exista si cont in euro
il vi trece pe prima pagina Lucia lia multumuim

Adriana... da sa traiti, trec acu' la editat

Oana multumim



anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Am primit pliculet-20e

Multumim Prixi

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_t spune:

i-am scris doamnei Mona Musca la parlament - am apelat la calitatea dumneaei de mama si am rugat-o sa faca ceea ce facem cu totii, donam daca putem, si "trimitem mai departe" mesajul catre colegi si prieteni. Stiu ca a avut cateva initiative legislative in domeniul protectiei mamei si copilului, asa ca nu este indiferenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lummy spune:

M-am mai agitat si eu un pic pe aici si am niste promisiuni...sper sa nu ramana doar atat. Duminica o sa vad daca pot sa adun ceva bani si de la biserica. Am printat paginutza Alinei si ma gandeam sa o distribui pe la biserici ca pe internet nu intra prea multi.
Sper sa ne ajute Dumnezeu sa adunam banutii in timp cat mai scurt

Lummy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Informatziile de mai sus sint complete, adeka pot merge la banca sa trimit banii, doar cu ele?

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
noiembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput