Alinuta a fost operata, maine se intoarce acasa

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanamc spune:

Fetelor,ma veti scuza ca am lipsit atatea zile dar bebelina mea e bolnava si are nevoie maxima de mine.
Nu am uitat de actiunea noastra si mai avem niste banuti.
De la Calin 350.000 lei si de la socrii mei 300.000 lei.Noi am hotarat sa schimbam suma de 10 euro cu 500.000 lei.

pentru Calin si pentru parintii sotului meu.Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Anka, am trimis azi un plic cu 20 Euro pt Alina (10 la mine si 10 de l ao prietena). Sper ca maine sa ai deja banutii.

Multa sanatate micutei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Anca, nu e cazul sa fii suparata pt ca facem reprogramare, din experienta iti spun ca actiunea merge f bine iar faptul ca dr. a facut programarea pe 18 nu inseamna ca nu putem reprograma. Important e ca Alina sa fie operata.
Se pare ca weekendul a fost f bun pt Alinuta, noi am avut party pt piticutul nostru care a implinit 2 anisori si am primit si noi 20€ de la Alina si Ariadna, ii pun la posta zilele astea.

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Teledon - 5000€ pentru AlinaLumina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_lia spune:

Fetelor, am vorbit azi cu Gabriela, mama Alinei, era la Vaslui ca sa-si scoata pasaportul. I-am explicat ca avem nevoie si de cont in valuta, i-am spus de asemenea ca cel mai probabil vom amana programarea din cauza timpului scurt. Intre timp, astazi a aparut un articol in Adevarul de Vaslui, se poate citi la www.adevarulvs.ro verificati voi. Cu scuzele daca nu am scris nimic despre comunitatea DC (nu am stiut daca am sau nu voie sa mediatizez site-ul si rog administratorul sau moderatorii sa precizeze daca se poate). Astept de asemenea prin posta ziarul Postasul, domnul Tanase a promis ca-l va trimite si ca vom tine legatura.
Lucia Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Helbi, tinatache si prietenelor voastre, va multumim

Oana, multa sanatate lui Leti sa nu mai fie bolnaviora, multumim pt banuti si pt interesul cu care duci campania Alinutzei in Timisoara, voi edita listuta

Tinatache, la multi, multi ani piticului vostru sa creasca mare si sa va umple viata de bucurii

Adseana bine ai revenit, sper ca ti-a trecut supararea

Articolul scris de Lucia este aici
www.adevarulvs.ro/stireb.php?id=211" target="_blank">http://www.adevarulvs.ro/stireb.php?id=211




anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Am introdus in paginile sitului alinei si o pagina in limba engleza cu traducerea facuta mai sus

Sper sa fie de folos.

Cand ne unim cu totii in Lumina , minunile se petrec sub ochii nostri.
Ce poate fi mai frumos decat sa daruiesti unui copil vederea?

Ma rog pentru voi, sa reusiti sa strangeti cat mai repede banii, si poate Craciunul va aduce pentru Alina nu numai Lumina Spirituala, ci si lumina fizica



www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

multumesc, anca!

am uitat: am nevoie de adresa fam. Ivascu, eventual pe PM. Am trimis niste hainute pt fetita la o prietena in Iasi si o sa le trimita prin posta.

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Teledon - 5000€ pentru AlinaLumina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Anka, da-n contul tau nu-i pot trimite?


Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Au venit doua pliculetze

Gabrianah= 20e
Laura -Canada= 20$canadieni

Tinatache iti trimit PM

Iren, parintii isi vor deschide contul in valuta in cateva zile



anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

acum am ajuns si eu acasa , am fost l aposta unde am ridicat banutii de la

1. Bungau Irina 50 RON
2. Mandrila Georgeta Geanina 55 RON
3. Patrascu Corina 30 RON





am vazut ca s-au mai strans banutzi...Doamne ajuta







www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput