Bazar pt ALEX (6)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Tomecica, da-i un PM Roxanei pt curea.

Lulu, am trecut cd-urile in lista.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Si eu vreau un babu - micuta mea e super racita - sper sa l pot folosi deoarece cand vede pompita de la chicco urla


am uitat sa scriu pretul 10RON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

tomecica, roandre- Referitor la cizmulite mameigiuliei
Am inteles ca vroiati sa stiti daca ne am intalnit sau nu pentru ai da cizmulitele -ok sunt de acord cu voi- dar cel putin dpdv al meu si cred ca si al ei daca ar fi fost- nu s-ar fi pus problema sa nu i dam celeilalte ce nu ne apartine

Sper sa nu va suparati dar... nu mi a convenit
Pe viitor daca va fi cazul vom scrie si una si alta pentru a fi ok!

roandre un singur babu imi trebuie nu am stiut sa reedite mesajul pentru a pune si suma - multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna!

si eu as vrea un BABU, daca mai sunt...

Sarbatorifericite!
Gabriela si Mariuca(31 dec 2003)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726" target="_blank"> Haideti sa ajutam!, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel de 1 an-diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

mercedes- nu vad de ce sa te superi. eu nu stiam care-i treaba cu inverzirea produselor. stiam ca au ajuns cizmulitele dar nu stiam de ce nu s-au inverzit. nu-i un motiv de suparare , si nu mi-am imaginat ca mamagiuliei nu-ti da cizmulitele. departe gandul asta de mine.
sory daca mesajul meu a sunat jignitor . nu asta a fost ideea.


luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Mercedes te-am trecut cu un singur BABU la 10 RON. Astept adresa pe PM sa ti-l trimit.

In alta ordine de idei se pare ca nu ai inteles ce am vrut eu sa spun si nu e nici o problema ca mai explic inca o data pt ca vreau sa fie totul clar si sa nu se supere nimeni.
Deci, produsele in lista se inverzesc doar cand ajung la destinatar nu si la INTERMEDIAR (cum era cazul tau si nu aveam nici un dubiu ca ii vei da produsul).
Eu am asteptat sa spuna una dintre voi ca s-a facut schimbul pt a inverzi cizmulitele pt ca stiam ca au ajuns "aproape" de destinatie.
Cum nici una nu a spus nimic am crezut ca inca nu ati avut timp sa va vedeti (in nici un caz ca nu ai vrea sa i le mai dai sau alte bazaconii) ceea ce nu reprezenta o problema.
Si eu am un cd pt Tomecica de la Loreema de aproape 2 sapt la mine pe care nu i l-am dat si nu e inverzit...pur si simplu nu am reusit sa ne vedem pana acum dar probabil astazi dc nu intervine nimic ne intalnim. Deci nu puteam si nu aveam de ce sa cred altceva cand si eu eram in aceeasi situatie....si mai sunt astfel de cazuri.

Cum am intrebat pe forum, am scris mare, cu rosu dc mai sunt produse primite/achitate si care nu sunt trecute in lista asa cum trebuie si nici tu nici mamagiuliei nu ati zis nimic iar am dedus ca nu a primit cizmulitele. Dragele mele eu nu am cum sa stiu ce se intampla exact si din cauza asta tot intreb pe forum si va pun si pe voi sa verificati. Vreu sa pastram o anumita ordine aici, sa stim ce se intampla.
Dc gandeam ceva de genul ca nu ai mai vrea sa-i dai cizmulitele deschideam eu discutia...dar nu a fost asa pt ca in mintea mea nici macar nu a existat acest gand.
Sper ca ai inteles exact ce am vrut eu sa spun si nu altceva!

Mamagiuliei se pare ca a inteles, sau cel putin asa mi-a lasat impresia.

Puteti sa-mi puneti oricate intrebari, numai sa vad ca totul e clar si merge bine!

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Uki, un BABU vine la tine.

Mai sunt 3 BABU, iar ultimul se va licita!!!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

ok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez 292. O cutie sigilata cu tampoane pt. san Chicco, 30 buc (AdyB, sunt la elyanne) - 10 RON


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Salut!
Licitez si eu pentru un BABU si ofer 10 ron
Mihaela o sa-ti trimit pe PM adresa mea

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput