Bazar pt ALEX (6)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_a spune:

A ajuns la mine si 194. Salopeta jeans unisex 9-14 luni Multumesc Ana. Multumesc tomencica si pentru pantalonasii 159.

Poze cu Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Deci care e treaba cu produsele inverzite.
in lista inverzim produsele care au ajuns la destinatar (nu si la un intermediar).
Mamagiuliei, din cate imi aduc eu aminte (iar dc gresesc va rog sa-mi spuneti) Mercedes a scris ca a primit pachetul de la tomecica in care erau si cizmulitele pt tine si ca urmeaza sa va intalniti sa ti le dea. Deci cizmulitele nu erau inca la tine ca sa le trec cu verde. Apoi cand am intrebat pe forum dc mai sunt produse primite si neinverzite sa mi se spuna nu am vazut sa fi scris ca le-ai primit si am crezut ca nu v-ati intalnit inca, ceea ce nu reprezenta un capat de tara.
In aceeasi situatie este si Jasmine care i-a trimis costumul Andreei_tx dar este la mine urmand azi sa i-l dau. Pana ajunge la ea nu am cum sa inverzesc produsul.
La fel este si CD-ul pt tomecica de la Loreema24. Este la mine cd-ul pana ma vad cu ea sa i-l dau....si tot asa, nu este inverzit.
Vreau sa fie o anumita "ordine" aici si sa nu ne incurcam. Sper ca ati inteles cam care ar fi ideea, dc nu mai intrebati-ma si va explic.

Deci, repet: cine a mai platit si/sau primit produse si nu apar in lista asa cum ar trebui sa scrie sa corectam/actualizam lista!!!!

Jasmine, pls vorbeste cu emma27 pt poze!

Uki si cine mai are produse de la Ana_miti, astazi a pus pachetul la posta si sper ca maine-poimaine sa-l primesc si apoi sa va dau produsele. Scriu aici cand sunt la mine si stabilim intalniri.

Va pup!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Roandre - nu te supara pe mine, chiar nu mi-am dat seama ca trebuia sa zic si io, cu scuzele de rigoare te
Deci: am pus plicul cu 20 ron pe numele Loreemei (vad ca nu prea scrie, sa trimit la altcineva de acum inainte ???) si sper sa ajunga la destinatie cu bine. Mai am de primit coletul de la Craiova si gata.



_
Daria & Giulia (2004 08 16)
VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX !
Sarbatori fericite !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Am primit costumasul de la Ubita.
Este super misto....



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_miti/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.pscomp.ro/yap/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

A mai aparut un nou produs la bazar prin bunavointa unei mamici inimoase care vrea sa ramana anonima. Produsele sunt la mine.
Iti multumim draga mamica!

Produsul este 302. BABU, aspirator nazal pt copii, f usor de folosit, 10 bucati, noi, sigilate (de la o mamica inimoasa, sunt la roandre) - 8 RON

Mamagiuliei, nu m-a suparat doar ca vreau sa fie cat de cat ordine aici la bazar si dc voi nu ma ajutati, eu nu am cum sa fac asta.
Deci va rog sa scrieti cand achitati, primiti, trimiteti produse ca sa putem urmari usor ce se intampla.
Eu am toate produsele achitate bagate intr-un excel si asa pot sa tin usor contabilitatea la ceea ce s-a achitat pana acum. Dc cineva vrea sa vada poate sa imi ceara si eu trimit caci nimic nu e secret aici!!!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

M-am intalnit cu InaPopescu, am livrat gecuta Chicco 256 si am primit 22RON (15 RON pentru 256 si 7 RON pentru 157).

Stiti ceva de Loreema? Nu prea mai intra pe aici.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Hai ca m-ati facut curioasa, vreau si eu un BABU de 8 RON.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

licitez 9 ron pentru:

302. BABU, aspirator nazal pt copii, f usor de folosit, 10 bucati, noi, sigilate (de la o mamica inimoasa, sunt la roandre) - 8 RON




Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by roandre

Jasmine, pls vorbeste cu emma27 pt poze!




I-am dat aseara PM dar nu stiu cand il va citi si va trimite pozele pt ca spunea ca nu prea are timp sa citeasca pe-aici.Asteptam.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Am primit pachetele de la Jasmine,costumul imi vine-l-am achitat,restul de produse vor ajunge la fete pentru orfelinat.

andreeat

Mergi la inceput