Bazar pt ALEX (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Mamagiuliei nu a ajuns plicu cu banii pe cizmulite, numai cei pt colac si leagan.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Licitez si eu...
265. Geaca groasa, captusita, albastra, 6-9 luni(ana_miti) - 12 RON
280. Pantaloni raiat, albastru, 6-9 luni (ana_miti) - 10 RON


Loreema m-am intalnit cu Mihaela si am luat Geaca roz cu vernil... f. frumoasa ... i-am facut proba... e maricica... o sa-i fie buna sigur la primavara, daca nu si la toamna

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Neata!

Roandre, ce promta esti, cu actualizarea listutei

azi ma intalnesc cu Aurelia pt cereale,

si as vrea sa stiu cum sa fac pt costumasul de blugi ...ca nu mai stiu al cui era, sa pot trimite pm...ma ajuti, te rog mult Roandre?

we placut!

Gabriela si Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Deci, mai astept 2-3 zile, daca nu ajung banii, ii mai trimit odata, sunt pt Alex si gata.
Merci Loreema, tine-ma la curent

Editez sa scriu datele la care mi-au trimis fetele pliculetele, Loreema, ajuta-ma si zi-mi daca le-ai primit pe astea: 14.10.05, 24.10.05., 23.11.05, 30.11.05, am cautat recipisele.
Nu vreau sa va frec la cap, daca nu apare plicu`, mai trimit o data

_
Daria & Giulia (2004 08 16)
VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX !
Sarbatori fericite !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez si eu 23 RON pt 264. Costum cu salopeta si geaca cu gluga, impermeabil, culoare albastru, pt 1-2 ani (ana_miti) - 22 RON

Uki, am vorbit cu ana_miti si luni a zis ca-mi pune un colet la posta cu produsele adjudecate si cele ce urmeaza a fi adjudecate ca sa le impart eu.
Imediat ce primesc pachetul de la ea te anunt si ne intalnim sa-ti dau costumasul.

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_a spune:

Am achitat si eu
159. Pantaloni raiat , negri cu imprimeu brodat cu ursuleti , noi , 6-9 luni (tomecica, este la roandre)si
194. Salopeta jeans unisex 9-14 luni (ana_a) - 10 RON : alina_a - 16 RON
Si a ajuns la mine si 081. Ham Farlin
Roandre eu stau in Militari dar am drum in centru sambata poate ne vedem in week-end sa-mi dai pantalonii. Merci

Poze cu Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

quote:
Originally posted by roandre

Laureta, 47 cm este lungimea la pantalonii grena.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.





Craci cat sunt???Daca sunt 28-30 le iau.




Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Astazi am primit pantalonii de fas de la Ana_a si costumasul de la ubita!

Alina_a, prin centru ajung doar duminica dimneata (in drum spre Marriot), in jur de ora 9.45.
Maine nu pot sa ajung pe acolo pt ca am de pregatit o gramada de preparate pt duminica. Dc poti tu totusi sa ajungi pana la Piata Delfinului pot sa cobor sa ti-i dau.
Iti dau pe PM nr meu de tel si mai vorbim!

Laureta, o sa vorbesc cu Ana_miti si iti spun si cat au cracii.
Edit: am vorbit si cracii au 26 cm.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Va rog sa verificati listuta de pe prima pagina si sa-mi spuneti dc sunt produse primite si/sau achitate si nu apar asa cum trebuie in lista.
Spun asta pt ca unele sunt adjudecate de f multa vreme si in mod normal trebuiau sa fie si achitate si primite de catre cumparator!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Fetelor, am si eu o intrebare, fiindca nu am mai intrat demult pe topic ... ati pus aici si produsele care ramasesera de pe bazarul vechi, pentru copii? ca io ma tot uit si nu prea vad si vroiam sa stiti ca eu am fost de acord cu chestia asta.

Vroiam sa-i transmit pashoshei, sper ca mai intra prin zonasi daca-si mai aminteste, ca pantofiorii rosii pe care i-am cumparat de la ea, as vrea sa-i dea lui Cristi (Mihaita) fiul Adinei, sper ca bine tin minte, chiar daca-i sunt mari...pe cand creste...



nu mai dati din coate...oricum, fiecare mâtză pe limba ei piere ...

Mergi la inceput