Bazar pt ALEX (6)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Stefana spune:

Licitez pentru pozitiile:
242. Salopeta BB pt 2 luni rosu cu alb noua (andradanatalia, este la Loreema24)- 8 RON
si
246. Costumas nou, cu imprimeu cu iepurasi, pt vara, 3-6 luni (klumea_blondy) - 7 RON

In total 15 RON.
Loreema24 si klumea_blondy, va dau adresa pe PM dupa ce se adjudeca si preferabil ar fi sa mi le puneti la posta cu plata ramburs. Daca nu, pun eu banii la banca.

It's nice to be important, but it's more important to be nice

Rochita de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

buna seara.

din ce material e tween-set-ul de la pozitia 300?

PS: m-am chinuit toata saptamana sa trimit banii, pana la urma am rugat pe cineva, nu stiu daca a reusit; i-am dat ambele conturi, si al Ramonei si al Anei, sa vada la care banca ajunge mai usor.
e vreo problema?



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal
SARBATORI FERICITE, CALDURA IN SUFLETE, LUMINA IN CASE, BUCURIE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

roandre, nu am primit, dar cum la mine nu ajung avizele niciodata, daca i-a trimis sunt probabil la posta. Luni merg sa vad ca azi deja s-a inchis.Trebuie sa il ridic si pe cel de la tomecica (multzumim, tomecica) si cred ca am si unul de la Loreema. Azi am avut o gramada de treaba si n-am ajuns la posta, din pacate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Andradanatalia, ok...cand te duci la posta sa intrebi si de pachetul de la Mina.

Herra, nu stiu sa-ti spun din ce material e costumasul de la nr 300 iar emma27 nu prea are timp sa intre pe aici. Trimite-i totusi un PM si intreab-o.
Cat despre bani...prefer sa fie virati in contul Loreemei pt ca trebuie sa corespunda totalul de pe site cu banii din cont la final iar dc ii virezi in contul Anei atunci acei bani lipsesc de la totalul de aici. Oricum, dc s-au virat acolo ii vom scadea de aici si ii vom trece la "cheltuieli". Complicat, nu?

Stefana, cel mai simplu ar fi sa depui banii in cont sau sa-i trimiti prin mandat la Loreema24 pe toti.
Dar asta numai dupa ce ti se adjudeca produsele.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Licitez:

306. Hanorac bbc , cu capse , 6-12 luni (tomecica) - 9 RON



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Hai sa va zic ce am facut azi:
-am pus pachete pt aurelia1278, corneliaa, andradanatalia, mercedes, alina, oana_mm , herra, mihaelav si andrejuly.

-am primit azi plicul de la mamagiuliei cu 20 RON(in sfarsit a ajuns plicu nr 2, daca pe primu l-ai pus recomandat e posibil sa-mi si luat din cutie avizele)

-am primit de la aurelia1278 60 RON a spus ea ca scrie pt ce produse sunt.

Danielac adresa ta o voiam pt ca trebuie sa-ti trimit lumanarea si nu stiu unde.

Scuze ca intru mai greu dar am o pitica f maraita ca a spart primul canini si ceilalti stau sa sparga si inca o mai supraveghez dupa o lovitura urata la cap.

Mihaelav a pus azi in cont 35 RON.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

Licitez pozitia 306- 11 RON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Scuze, am avut o zi plina de... preumblari si cumparaturi.
Deci, cei 60 de ron sunt asa:

082. O cutie lapte Humana HN, fara lactoza, pt diaree, expira feb. 2006 (aurelia1278) - 10 RON/cutie : Rozi - 10 RON - banii sunt la Aurelia1278
084. O cutie Nutriben crecimiento, expira mai 2006 (aurelia1278)- 5 RON : uki - 7.5 RON - banii sunt la aurelia1278
085. O cutie Nutriben 5 cereales, expira mai 2006 (aurelia1278)- 5 RON : uki - 7.5 RON - banii sunt la aurelia1278
157. Salopeta pantalon lung , bbc , materialul imprimat gen steagul Americii , 3-9 luni (tomecica) - 7 RON : inapopescu - 7 RON - banii sunt la aurelia1278
256. Gecutza de toamna-primavara Chicco, 1 an (baby-boom, e la aurelia1278) - 15 RON : inapopescu - 15 RON - banii sunt la aurelia1278
195. Hanorac lila cu mov pt 2-3 ani dar pt copii cu caputu mai mic (loreema24) - 5 RON : Aurelia1278 - 5 RON
302. BABU, aspirator nazal pt copii, f usor de folosit, 10 bucati, noi, sigilate (de la o mamica inimoasa, sunt la roandre) - 8 RON: aurelia1278 - 8 RON

10+7.5+7.5+7+15+5+8=60. Sper.




Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

roandre- acum am vazut mesajul tau-nu am primit inca nimic, oricum dureaza 4-5 zile ,probabil va ajunge luni-dau de stire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Aurelia1278, am gasit eu de unde vin cei 60 ron pana la urma.
Te-am trecut la achitat cu tot si pe cele de la care stransesei tu banii.

Acum lista e actualizata dupa ce am vorbit si cu Loreema....deci pls mai verificati si voi inca o data!

Andradanatalia, i-ai trimis Loreemei24 inapoi botoseii de saten?

Ok Mercedes, astept sa spui cand il primesti. Eu unele colete le-am primit a doua zi si din cauza asta intrebam...desi unele mi-au ajuns dupa 4-5 zile. Depinde si de postas cand si dc aduce avizul in cutia postala.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput