Bazar pt ALEX (6)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Aurelia1278, cumva blugii de la baby-boom sunt la tine? Nu stiu de ce dar parca asa imi aduc aminte de la bazarul umanitar....sper sa nu gresesc.
Si inca ceva...tu ai licitat si adjudecat un costum de lana de la mine care se afla acum la Eliana. Am vorbit cu ea si mi-l aduce maine seara asa ca dc vrei ne mai intalnim inca o data sa ti-l dau si pe ala caci mi se pare ca era si achitat parca.
Dc acei blugi sunt la tine poti sa mi-i aduci mie si ma vad eu apoi cu buburuzica_2005 sa-i dau pt ca i-a adjudecat.
Si inca ceva...de la bazarul umanitar a ramas la Eliana o salopeta de gravidutze de blugi de la Rozi pe care Eliana vre sa i-o dea inapoi. Dc nu te-ai vazut cu ea inca sa-i dai laptele, se poate sa-ti aduc si salopeta respectiva?

Hai ca incercam sa descurcam putin itele si de la bazarul umanitar care a ramas in "pom".


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Da Roandre, blugii de la Baby-Boom sunt la mine.
Intr-adevar am adjudecat si platit costumul de lana.
Singura problema este ca eu ma intalnesc maine dimineata cu Rozi.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns COSMMYR spune:

Buna tuturor! am fost plecata si nu am putut sa mai sciu.Sotul meu a depus banii in cont pt poz 089 pe 29 noiembrie - 40 ron si vad ca inca apare la produse neachitate.
As vrea sa ma anuntati cand intra banii in cont,in caz contrar voi merge la banca sa vad ce se intampla.Multumesc mult si astept raspunsul vostru

COSMINA[GRAVI]7 SAPT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

COSMMYR, te trec la achitate imediat. Cum nu ai scris pe forum ca ai achitat nu am stiut sa modificam.

Aurelia1278, ok atunci...blugii dc e mi-i dai mie cand ne vedem sa-ti dau si costumul de lana. Eliana a zis ca incearca maine seara sa treaca pe la mine sa mi-l lase si apoi stabilim cand ne vedem. Scriu pe forum imediat ce intru in posesia lui.
Cat despre salopeta de la Rozi...poti sa-i spui doar ca e la Eliana si dc vrea sa se intalneasca cu ea sa o recupereze.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

buna fetelor.

e nemaipomenita pompita BABU. si a picat si intr-un moment cind chiar am nevoie de asa ceva . Alex e racita . Azi am folosit BABU-ul de vreo 3 ori si nu-i asa traumatizant pt bebe cum e serul fiziologic in cantitati mari.
e super..........
miine pun pachetele pt - UBITA SI DANIELAC

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Ia sa licitez si eu 8RON pt un BABU,ca prea l-a laudat Tomecica si prea m-am chinuit ieri si azi cu bebele racit si crizat rau cand ma vede cu seringa cu ser.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Da licitez si io BABU una bucata,sa videm rezultatul.




Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

tomecica da si mie niste detalii tehnice cum ai tras mucisori.
Tati zice ca in curand o sa avem muzeu de pompitze




Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Roandre,Emma27 a primit lucrurile de la Mina si ti-a trimis pe mail poze cu produsele pe care le transfera aici de la vechiul bazar.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

LAURETA-Nu stiu cum sa-ti explic. are o parte din plastic exact ca pompitele , dar in loc de pompita , are un furtunas pe care il bagi in gura ta si cind tragi ies si mucisorii. Dar fara grija poti trage , pt ca mucisorii se string in acel dispozitiv dintre nas si furtunas.
imi vine sa rid de explicatia data . halal exprimare , dar mai mult nu pot. chiar nu stiu cum sa-ti explic altfel.
cert e ca sunt super incintata de el.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput