Concurs DC: O brad frumos

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Fetelor, cine ma descurca si pe mine, pls!!! Am facut pozele dar le-am facut cu telefonul ca nu am altfel cum in momentul de fata. Problema e ca nu stiu cum se descarca pozele de pe telefon in computer. E vorba de un Nokia 3220, am cablu la el si un soft descarcat de pe internet (asa scria in instructiunile de la cablu, ca trebuie sa iau de pe net un soft), dar nu stiu cum se descarca pozele. Softul l-am instalat in calculator dar nu-mi deschide nici un program de download pentru poze. Plss, poate are cineva un tel ca al meu si stie sa-mi spuna!

I wish I were an angel...

De ce nu postezi separat la "Lectii & how to.."?Cred c-ai gasi mai multi cunoscatori..

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_2803 spune:

Si noi trimitem

Claudia, Melissa (7 martie '05) & Laura (9 aprilie '01)
doua printese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

Ma inscriu si euuuuuuuu..dar problema e ca nu am ratusca..trb sa fac rost de una

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Si eu ma inscriu....brad am, aparat imprumut...chiar ca ratusca a mai ramas

Ana si Bianca-iubita
pozele iubitei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Si eu, si eu!!!!

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

io de unde iau ratusca???? ma inscriu si io

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62428" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cklaudia21 spune:

Salut fetelor , ma uitam si eu pe aici si v-am descoperit, m-am uitat prin pozele Codrutei si am vazut Tarnita!
E asa de frumos , mi s-a facut dor de Romania si de Cluj!!
Eu am terminat facultatea la Cluj si am niste amintiri superbe, si m-ar interesa cam ce s-a mai schimbat la Cluj! Daca e cineva la zi cu toate localurile m-ar interesa foarte tare!
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Ne-am inscris si noi!!!
Asteptam albumul!!!!

Aseara am facut bradutul si cand l-am terminat de impodobit si ne-am uitat pe geam, ningea ca in basme...

Uitati aici daca vreti sa ne vedeti :

http://community.webshots.com/album/524050589iPCNCL

In stanga paginii : Album List : " pregatire pt craciun 2005 "

Pupici!

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cklaudia21 spune:

As avea si eu o intrebare! Eu am o ratusca dar nu arata asa ca si din poza , a mea sta pe burta e draguta, galbena ajunge asta sau trebuie sa caut alta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

am si io o intrebare : e problema daca ratza nu e galbena? a mea e maro cu albastru,e o problema? ca n-am gasit nici prin magazine alta culoare?

Sarbatori Fericite


anca &alex


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">Asa s-a nascut o mare iubire ...
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex

Mergi la inceput