desene de executie???

desene de executie??? | Autor: danna2002

Link direct la acest mesaj

am postat un subiect la discutzii generale, intitulat desene de executie, mi a raspuns o tipa care lucreaza in proiectare si s a oferit sa imi dea un desen.

azi am constatat ca subiectul a fost mutat repede la maculatura si raspunsul tipei a fost sters, eu i am mai scris ca mi ar trebui si pompa din care face parte axul, nici acel raspuns nu era, subiectul a fost mutat la maculatura si inchis pot sa intreb si eu de ce?

plus de asta nu pricep de ce in maillul in care am fost anuntata ca mi a fost mutat subiectul nu se gaseste un link ..spre zona unde moderatorii muta subiectele, pentru ca nu toti oamenii stiu sa copieze ca mine numarul topicului si sa il treaca in bara alaturi de o parte din adresa forumului.

sincer am un sentiment destul de nenorocit cu atat mai mult cu cat ma bucurasem ca are cine sa imi dea un desen si ca pot sa ma apuc de diploma.

stiu ca s au postat subiecte despre tot felul de cartzi si alte alea, ca sa zic asa, si nimeni nu le a inchis, d apai sa mai si stearga fara nici o eplicatzie, un raspuns al unei fiinte care se oferea sa ma ajute..:(((

habar nu am in ce baza mi s a inkis subiectul.

pentru mine era chiar important

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

daca te uiti in profilul tau - poti vede ca sunt 3 cu acelasi nume - inul a fost inchis pentru ca tot tu ai deschis altul. mi se pare firesc sa fie unul singur - cu acelasi subiect -cu acelasi autor.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

daca te uiti in profilul tau - poti vede ca sunt 3 cu acelasi nume - inul a fost inchis pentru ca tot tu ai deschis altul. mi se pare firesc sa fie unul singur - cu acelasi subiect -cu acelasi autor.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.




imi cer scuze, acum am vazut :( ca sunt 2 cu acelasi nume, cauza este clara, conexiunea mea la internet...

sorry.


Mergi la inceput