Alina-lumina

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

rp www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina Lumina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

adriana, trimit in contul de pe prima pagina sau dai tu alte date?
Te rog...

Geani si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

an-k am trimis un plic cu 20 e. sper sa ii primesti cit mai repede.
Doamne ajuta sa se stringa suficient!

M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Gata am pus si noi pliculetul la posta cu 15e.
Doamne ajuta!


Pupici,
Katink si Emma Andreea, 5 august 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_lia spune:

Wow!!! Am lipsit 2 zile de pe aici si se cunoaste!! In ritmul acesta nu va trece mult pana ce Alinuta se va bucura de chipul mamicii! Ma bucur enorm ca sunteti atat de saritoare, Doamne, am stiut cadaca va voi cere ajutorul, prima raza de lumina voi o veti indrepta spre Alina! Va multumesc si multumesc celor care au avut ideea sa faca acest site!
Cu mii de multumiri,
Lucia Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

fetelor sunt asa de zapacita ...de fapt sunt obosita...nu mai stiu cui am trimis si cui nu am trimis pm cu adresa mea si nr de tel, asa ca va rog din suflet daca nu am trimis mesaj s ama trageti de maneca

pupici multi



Adriana si Cezarica (n. 23 Aprilie 2005 )
Cezar,minunea mea
Varsta lui Cezar




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=62378 br / " target="_blank">AJUTATI-O PE ALINUTZA SA VADA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

asa...pana acum s-au strans 105 euro + 10 de la mine deci 115 euro




Adriana si Cezarica (n. 23 Aprilie 2005 )
Cezar,minunea mea
Varsta lui Cezar




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=62378 br / " target="_blank">AJUTATI-O PE ALINUTZA SA VADA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

mamini www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Katink www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Va multimim ca nu trece o zi fara ca Alina sa faca un pas spre LUMINA! Cu fiecare donatie, Alinuta va fi in stare sa vada mai repede, orice zi conteaza, si la copilasi nu le place noaptea si intunericul... Lia, iti multumim pentru scrisoare, si tinem pumnii sa fie primita bine la POSTA ROMANA!AdrianaFedorca U R A pentru FETELE INIMIOASE DIN ROMANIA! Sunt inca multi care abia asteapta sa doneze ceva banuti pentru operatia ALINUTEI !Draga noastra Alinuta, sa ai o noapte frumoasa si un somn odihnitor, alaturi de familia ta draga, ingerii sa va pazeasca!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina LuminaCraciun fericit!

Mergi la inceput